Споделена история от Наркотици и алкохол

Вредят ли Амфетите
Здравейте казвам се В. и съм на 18 години от София съм... Ето какво всъщност искам да ви питам и ми е важно за мене всяко едно мнение. Трева и билка много пъти съм пушила повече ми харесва тревата де, тежа почти 70 килограма и съм 1 / 60 и нещо много надебелях много ми се подиграват че съм дебела и ниска и мисля да премина към амфетите защото една моя позната беше почти 100 кг и не ми е казвала че е от Джама де но от общи познати разбрах и е сега едва 40 искам да знам вярно ли е че от тях се отслабва, наистина ли може да убие човек и колко количество е нужно за да се усети дейдтвието и колко продължава? Аз също така съм недоразвита имам предвид родена съм не в 9тия а в 6тия месец... Моля пишете коментари важно е за мен :)

Коментари

1.   Да, амфетамините са отрова и не са подходящи за сваляне на кила - убиват мозъчните клетки и заедно с килограмите ще свалиш и интелект, а в твоя случай ще е фатално и остава и проблемът с това как ще ги спреш и откъде ще вземеш пари

4.   Що не си купиш едни хубави обувки за тичане? И тялото ще стегнеш, и метаболизма ще подобриш, и цял ден ти е готино после, а не само вечер и после "махмурлук".

5.   Не вредят, безобидни са. Ние не знаем къде се правят и какво съдържат, но знаем че са безобидни. Ако разбираш сарказма ми, в което се съмнявам, по добре си ги пий, тъкмо ще се изчисти държатата от идиоти. То всеки нормален човек отслабва с амфети. То и за това фитнесите за какво са, като може а амфети. Представям си те какъв долен парцал си.

6.   ДА. МНОГО.

7.   И аз като #1 смятам че няма смисъл от тях. Наркотиците освен да дърпат човека назад друго не правят.

Вместо да се чудиш как да свалиш килограми с наркотици и да вредиш на здравето си, по-добре отиди на фитнес и попитай инструктора да ти предложи диета като за теб. Започни да спортуваш и да ограничаваш някои храни.

Трябва да се научим да се приемаме и харесваме такива каквито сме. Ако искаме да променим нещо в нас, да го правим заради нас, а не заради хората. Хората винаги ще говорят за теб, или поне тези които вместо книги в главата имат пеперуди. Трябва да ти пука единствено за хората които мислят за теб и ти желаят доброто - останалите, днеска сте заедно а утре не. Всеки си поема по пътя просто. Пък и те може да са група, но никой от тях 5 пари може да не струва. Живота е такъв че връща всичко и това което е сега, утре може да не е така.

Научи се да се обичаш такава каквато си.

Надявам се че няма да избереш наркотиците а ще избереш по-лесният път.

11.   Тъй като говорим за амфети и отслабване мисли за тях като за хапчета за отслабване. Имаш енергия, не си гладен. Спреш ли ги обаче шанса да си върнеш килограмите е огромен. Също и вероятността да се пристрастиш. Ако от нормалните хапчета просто има йо-йо ефект то при амфетите вероятно няма да може да станеш от леглото без линия. По-добре е да не се захващаш с такива работи.

12.   Доста пъти съм взимала и то по купоннчета рожденни дни и тн, готино е чувството, афтъра е малко гаден, но като цяло нищо кой знае какво. Отслабва се наистина, защото не ядеш изобщо, а изразходваш много енергия. Вземи 2-3 пъти по 2-3 МАЛКИ линий колкото да го усетиш, и ще свалиш поне до 65кг да не кажа и по-малко, които са си нормални кг и недей повече. Аз лично не мисля, че можеш да се пристрастрастиш към амфетите, и не само, стига да имаш силна психика, всичко е на психическа основа. ;)

13.   Вместо амфети яж плодове за вечеря и никога не пии кола

15.   Как ще вредят?! "Амфетамини" звучи почти като "витамини", и хората с размътен от тях мозък изобщо не правят разлика между двете... дори им звучи полезно! :)

16.   Здравий, В
И аз се опитах да отслабна с алфа и ето какво се случи- като ги спрях изпаднах в зверска депресия от абстата, не исках да излизам, ненавиждах се и т. н. Вследствие на което се утешавах с храна -тонове храна. Поглъщала съм по 5000 калории на ядене.. И естествено качих килограми.. 25 килца отгоре хахахах ;) А когато започнах с наркотиците бях 54 кила. Да не говорим, че от рикото и амфорите ми се изпържи мозъка и вече не съм същия човек, мисленето ми се промени, държанието и преценктата за нещата. Надявам се да съм отговорила на въпроса ти ;)

17.   Това е най-гадното, което можеш да вземеш!

18.   Естествено! Божке, това все едно да питаш дали е здравословно да се поиш с бензин! Абе от тия билки и треви толко ли си забила, че да се чудиш амфетите дали са вредни?

19.   Здравейте на всички аз съм авторката на тази тема Ванина съм и благодаря много бяхте ми много полезни разбирам че това е лошо благодаря :)

21.   Да, отслабва се. На 22години съм, до преди 37 дни никога не бях употребявала наркотици, дори не си бях и помисляла. Винаги съм била малко пълничка. Забременях. На 21. 01. 2015 загубих бебето. 2 часа след аборта се надрусах за пръв път... От тогава не съм спирала. За 37 дни отслабнах 11 кг. Не се захващай, не е това начина. След седмица вече си боклук. Неможеш дори да санеш от леглото без линия. Няма смисъл. Живей си живота и да не ти пука за мнението на другите. Има много по - страшни неща от това да имаш 10 - 20 излишни килограма.

22.   Вредни са и то ужасно много. На 18 год съм и за бога защо ми бяха тез амфети. Ей хора предните ми долни шест зъба ги няма. Започваш да числиш по друг начин мозъка просто се прецаква. Раздразнителен си, костите ти се разграждат, нокти, коса и те се увреждат. Отслабва се да, но каква цена трябва да платиш само'животи ти заминава. Аи кг които сваляш при употребата на амфети, като ги спреш се връщат и в повечето случеи даже двойно. Мислетее хораа мислете преди да е станалоо късно ш да съжеляватее сато мен.

23.   С тея пари дето ще ги дадеш за амфети, вземи си купи някой fat burner и l-carnitie и започни да бягаш, ако искаш да отслабнеш. :) А иначе - да, много са вредни.. направо ти "пържат" мозъка