Споделена история от Наркотици и алкохол

Пълен провал
8 и 9 клас бях добра ученичка всичко беше перфектно но 9клас накрая се запознах с тъмната страна на живота ''НАРКОТИЦИТЕ'' и така цяло лято аз прекарвах в напушване нашмъркване и дойде време за училище всички учители ми казват че имам коренна промяна в поведението ми което и аз го забелязвам, не уважавам никой. честно да ви кажа почнах да се замислям какъв "боклук" съм станала но вече не знам дали има връщане назад. за период от 5 месеца си казвах че ще се променя но не се променям. не искам да ме съдите просто исках да ми олекне на душата и да го споделя някъде. :)

Коментари

1.   Да, от наркотиците характера се променя коренно. По-добре не друсай през учебни време- аз така правя. Трябва пак да се научиш да се съобразяваш с околните- нещо което предполагам докато си надрусана не правиш. Ако поставяш училището на първо място не смятам, че ще имаш проблем (искаш да се надрусаш, но утре имаш тест, например, тогава сядаш да учиш, наркотиците няма да избягат). Да ти кажа честно няма да ти казвам колко са вредни- предполагам сама знаеш. Само внимавай колко вземаш и какво. Успех!

2.   Няма да те съдя, но просто се замисли, някой ден ти ще си майка, а с тези наркотици ще имаш увредено бебе, което ще бъде бавноразвиващо се или уродливо, а може и въобще да нямаш дете, но ако продължаваш така бъде сто процента сигурна, че няма да е нормално. Също така вредиш на себе си, разбирам те пристрастила си се, но помисли, косата ще започне да ти пада много, ще имаш сини кръгове покрай очите, ще станеш адски грозна, сигурна съм, че сега си хубаво момиче, не съсипвай каквото имаш, сподели на родителите си и поискай помощ от лекар, не се страхувай, ще бъдеш по-щастлива без тези лайна. А и живота на наркоманите е кратък, помисли колко мигове ще изпуснеш и как майка ти ще те погребе, искаш ли тя да страда така, коя майка го заслужава? Иначе се чудя от къде толкова пари, то на днешно време поскъпнаха и тези неща, кажи от къде ги намираш?

3.   "Не искам да ме съдите"
Ами, ти си се осъдила. И за какво изобщо реши да пишеш за проблема си.
Ако това ще ти помогне да се промениш, то пиши до себе си.

4.   Хей недей да си мислиш че си провал... Кой как си го направи :) какво точно си ползвала?

6.   2#-ами дават ми по 5лв на ден, но търсиш ли такива работи винаги се намират, понякога и без пари

7.   4#-трева почти всеки ден, амфетамин и пико по рядко. но засега да чукам на дърво спрях всичко и почвам да стъпвам на краката си :)

9.   Характера по принцип се променя! Човек се опитва да се нагоди. Една от причините да не уважаваш другите е, че примерно те не те уважават.