Споделена история от Наркотици и алкохол

Контрабанди цигари???
Здравейте, аз съм на 19 и съм момче. Пуша цигари от седем мецеца. Не се гордея въобще, защото всички знаем какво причиняват цигарите - рак, инфаркт и др.
Имам въпрос към вас. Цигарите без бандерол какви са? Истински ли са какви са? Защо са такива и защо не са известни марки? До колкото знам това е мафия точно както с наркотиците, защото няма марка наркотик, а всичко е незаконно. Например най-известните контрабандни цигари DON или BOHEMI добри ли са? По-вредни ли са от тези с бандерол? Хората, който ги правят от къде взимат тютюна, въобще тютюн ли е? Ако може да обясни подробно за тези цигари ще съм много благодарен.
Само да добавя, че не съм си купувал такива цигари до сега и пуша само GD.

Коментари

1.   Цигарите без бандерол са по-евтини, но качеството им е съмнително.

2.   Първо никак не е добре млад човек на 19г да пуши. Откажи ги те не са в твоя полза.
Цигарите без бандерол Дон за които питаш са си нормални цигари, ако не се лъжа са от завода в Стара Загора просто не им е платен акциза и не е проблем че някой ги притежава, а това че са без бандерол и не им е платен акциза.

4.   До номер 2 ако говориш за слънцетабак, намиращ се в Стара Загора, влязох в сайта им и не излиза, че Дон са техни. Попринция правят "Дон Корлеоне" но те са за износ. Аз говоря за Дон Премиум https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThAIUUROz7SD32JkRErfdIPZIcJ-Ci6xhXQb3i1yiia-vJtEMsQMWjzA Дори и те да ги правят тези Дон Премиум защо нямат бандерол и как стигат до черния пазар?

Автора

5.   Не се набутвай с тия цигари, ами започни да пушиш тютюн.
По - евтино е и по - малко гадно.

6.   До №5 Как така да пуши тютюн? Нали цигарата е тютюн??