Споделена история от Наркотици и алкохол

Kога?
Значи от 8ми клас бях започнал да пуша трева, след това започнах да тренирам фитнес и взимах азотни боостери, креатин, протеин, аминокиселини и други. Много пъти вечерно време като излизах с приятели като се напуша ми тръгваше кръв от носа и ме болеше главата но не спирах. Ходех редовно на дискотеки пиех алкохол пушех си всичко. И една вечер в 9ти клас мисля че беше опитах амфетамин хареса ми и започнах почти всяка седмица да си смъркам на дискотека да си пия, пуша и така до 12 клас. Добавките не ги спирах също много хора ми казваха че не е хубаво да ги комбинирам но аз го правех и не ми пукаше. Да но уви преди 6 7 месеца амфетамина започна да не ми влияе така хубаво и готино както преди, марихуаната ме депресираше а от добавките започна да ми се прецаква черния дроб и да се напивам много бързо. Реших че ако продължа така няма да изкарам много време и спрях всичко от раз. Значи от 3 месеца някъде вече не взимам нищо. Но след като спрях започнах да се страхувам от много неща. Не излизах, сънувах гадни сънища, преследваха ме колкото и смешно да звучи. По принцип живея сам но накрая започнаха много мисли в главата ми и казах на родителите си за всичко което съм правил през последните 4 години, защото когато се опитвах да говоря с някои приятел от "бандата" те ми се смееха и подиграваха. Започнах да ходя на училище но бях постоянно притеснен, нервен, не можех да се отпусна и мислех постоянно за някакви глупави неща. Така в продължение на 1 2 месеца. Започнах да тренирам и кикбокс от 1 седмица някъде но по време на тренировките усещам болки в черния дроб но за кратко. Сега разбирам колко е трудно всичко без всякакви добавки и наркотици. Но кога ще ми се оправи психиката напълно и кога ще спра да бъда нервен.

Коментари

1.   Потърси специализирана помощ, защото миксовете, които си правил и гаврата с тялото ти може да бъде най-голата ти грешка в живота!

Поздрави, Узунов

3.   Не си единствен! Много хора има като теб. Аз също минах през тези глупости спорт. Аз пък развих страхова невроза. Имай търпение. Във всеки случай не се занимавай повече с тия лайна. Между другото и приятелите ти се сещам какви са-същите каквито БЯХА и моите.