Споделена история от Наркотици и алкохол

Пия много ракия
Спрях наркотиците - амфетамини трева кокаин екстази... Сега обаче се смазвам по друг начин - сещате ли се пия много ракия. Баси боклука съм станал - кво да права такъв съм.

Коментари

1.   Как какво да правиш, да се вземеш в ръце!

2.   Трябва да се радваш че вече не си на амфитамини и на треви и на всякакви други боклуци!Ако имаш желание ще спреш и да се наливаш и с ракия.Животът си е твой, прави с него каквото си искаш , но се замисли какво искаш от живота и как е най-правилно да го постигнеш!

3.   Щом си успял да спреш амфетите и бомбоните опитаи така и с ракията :)

4.   Бил си боклук сега може би си на границата да станеш боклук.Просто се стегни и спри да се тровиш с какво ли не.

5.   Горд ли си много?

6.   Най-доброто мои човек е пафкай от време на време,пиивай си с приятели,но като стане прекалено се усещай,ако нестава,такъв ще си останеш

7.   Спортувай!

8.   Ма ти напълно ли ги спря :)) Стига това е престъпление спрямо теб самия. Самата мисъл , че си ги спрял е супер травмираща. Аз ги спрях преди година, но си чаткам от време на време. По веднъж на ден амфетки, за да разбудиш сутринта. В редки сличай на обяд още веднъж (2-1 пъти седмично). Вечер един кос, за да можеш да заспиш. За Пет. и Събота екс. Аз излизам веднъж на две седмици. Кока винаги, когато имаш пари.

Винаги. Жалко, но аз си взимам веднъж на един - два месеца.

Алкохол - никога, никога. Алкохола е вреден. Правиш много глупости от него и на сутринта имаш махмурлук. Махмурлука е най-гадното нещо на света, много засилва депресията.

А за депресията, ми малко депресия никой не е убила. Идеално време да си починеш и да обмислиш проблемите.

Аре пич зережи тая проклетия "Ракията " и бъди себе си.

9.   Кво става пичове според мен вземаите на 2 седмици 1-път дискобисквитка само когато ще излизате. Пък амфетамин о6те по рядко шмъркаите щото е гадно и непушете мара. Aз лично се депресирам като пуша

10.   философиите са тези:

1. Дозата прави и лекарството, и отровата !
2. Употребявай и не злоупотребявай.
3. Защо да се лишаваш от едно удоволствие !

Тези дроги не са лепкави, т.е. не се закачаш за тях. Продължаваш да ги взимаш защото ти харесва.

p.s. "...И без тебе мога, самоче искам с теб..."

11.   По-добре пълно отърване глупаци ! По-добре 3 питиета в петък вечер с приятели. Вие сте си омотани, ама не се усещате.

12.   Абе от алкохола по-гадно няма, амфетите също са много гадна работа ...вечерта е супер на сутринта е ужас! Така че най- гот си е лулата на мира и да си баеш в една точка да се наслаждаваш на релакса! Дааам а пък хората които твурдят че алкохолът е по-полезен просто са в грешка!

13.   Една приятелка ми предложи да пробваме двете амфетамини и тогажа ми изглеждаше безобидно казах си какво ще ми стане аз само ще пробвам, но сега много ми се иска да го повторя и се опитвам да се сдържа дано да успея.

14.   Е пък ти най-страшното - стимулантите - си спрял, пък ракията да не можеш да спреш. Недей така, стегни се, т'ва е тъпо да пиеш, звучи много пропаднало :D Казах най-страшното, заради психическата зависимост, която се развива при тях. Виж, пафкай си джойнт от време на време, но не прекалявай. А ония лайна "пауър-ъп-ите" изобщо си ги избий от главата - 'щото те се спират най-трудно :(

15.   За всеки, който си мисли, че от амфетите не ставаш зависим- много грешите всички!!!

Щом не се закачаш-защо не пробваш да ги спреш поне за малко и да разбереш дали изобщо ще можеш???

Осъзнайте се навреме, докато все още не е станало твърде късно!

16.   Пристрастяваш се и въобще не се усещаш как са минали 3-4 години по-добре не пробвай защото ще ти хареса а наистина ти изпържва мозъка и се променяш да не кажа побъркваш

17.   Вземи се в ръце, живота е само твой и ти като искаш така си го изживей. Но не забравяй, че след време ще съжеляваш за това, че не си опитал напълно да се отървеш от лошите си навици.

Нямя невъзможни неща. Успех !

18.   Мамицата им и боклуци да е.. амфети, конфети, пакети, бяло, жълто, зелено, ракиии ... Много пара заминава, много

19.   Още се чудя дали полудявам от амфетите или просто не мога да се примиря с действията на хората около мен и начина им на мислене. Във всеки случай прахчето спира да решава проблемите изненадващо бързо - първите линии са със супер ефект, след десетото взимане вече не е същото и по-нататък го правиш, за да не ревеш като последната пикла пред хората. Мда. Амфетаминовата депресия е факт. Трабва да се пазиш да си сам по време на тези състояния, 'щото никой не обича откачалки и слабаци.

За ганджата какво да ти кажа. И тя си губи чара, затъпява, затапва, обезчувствява, смазва, изморява. Макс веднъж седмично, за да ти е готино. Никви такива "за да заспя" и т.н. После само си още по-голямо леке.

Алкохолът смърди, скъп е, преебава храносмилането и нервите, освен това да си пиян е баси грозното състояние. Trust me.

Истината е нормални цигари с дебел филтър, портокалов сок и работа. И си отваряйте широко очичките 'щото светът е пълен с невероятно хубави неща. Ма не забравяйте да ги затворите преди да са изгрознели брутално. Щастието се гради на антиреализъм.

20.   Ми не ти не си ги спрял просто си ги заместил. Сещаш ли се?

21.   Абе вие сте готини хора.!!преди време имах период в които пушех мн трева, след това имах период в които само се чудех как да се напуша, след това бях щастлив че имам винаги, после спрях да пуша. почнах да шмаркам по често, после почнах да тарся мн и не спирах не спях по 3 4 5 дена и после пак и пак кви ли не глупости сам сатворявал за тея боклуци и за ко...?/?..?..да се напрая пак сега си пуша от време на време пия бая шмъркам яко зеам екстазита и не ме ебе колко пати седмично или на ден и ко ше стане на края и сам добре и ми е яко секи ден. е вярно че почват да омразват ама винаги можеш да спреш еното малко после другото и да си земаш от третото и четвартото и или да пробваш петото и ко не си някой дето е збаркал патя ше се осетиш като е момента да спреш за мене тоя момент е на прага на хероина! тва си е края почнеш ли има две вазмойности: ената е да умреш а другата некои да те измакне някак и от тебе да излезе бифш наркоман бес нищо, бес никво самочуствие и или да се самоубиеш или да се опраиш. тапото е че по вероятно е парвата вазмойност да стане. май мн се задалбочих ае мн се забавих тука ;]

22.   Амфетамините са психо-стимулиращи синтетични вещества, предназначени за медицински цели. Много употребявани през Втората световна война, по време на войната във Виетнам и от хипитата. В първите години на използване са предписвани при депресивни състояния и като средство за отслабване.

Описание: получават се изцяло синтетично. Към тях спадат: бензедрин, фентамин, векамин. Често употребявани амфетаминови производни са : метиламфетанин, метедрин, первитин. Същите са познати под различна форма: таблетки и инжекционно.

Действие: предизвикват еуфория, възбуда с усещане за енергичност, повишен тонус, повишено настроение, супер активност, маскиране на умората, повишена работоспособност.

Преките физиологични и психични ефекти са: сухота в устата, разширени зеници, повишено кръвно налягане, ускорен пулс, повишена температура, учестено дишане, прилив на енергия.Продължителната употреба води до увреждане на мозъчните клетки,параноидно състояние, безпокойство, тревожност; психични симптоми, които могат да прераснат в агресия; повишено кръвно налягане; кожни обриви и инфекции.

Последици: бързо развиване на толерантност и покачване на дозата, апатия, безсъние, депресия, дезориентация, тревожност, загуба на апетит, конвулсии, понякога смърт. Развива се силна психична зависимост.

23.   ТИ СИ ЖИВ ТРУП!!!
ЧЕТИ БИБЛИЯТА!!!!!

24.   Е все пак хора нямате ли си друга работа че сте тръгнали да шмъркаге? Не работите ли? Нямате ли симийства, домашен любимец, хобита! Много сте ми странни!!!:)

25.   правилно чети БИБЛИЯТА и аз имах същия проблем преди10г; но с хероина но сега съм супер и имам семейство и спортувам. това че злоупотребяваш с тези неща значи че си разхвърлян вътре в теб и за това избива на вън. причините са много и комплексни, но те посаветвам да се промениш от вътре и да се обърнеш към ДОБРО иначе си загубен брато; промени се от вътри и то ще излезе на вън нека БОГ бъди с теб;

26.   Пийте умерено. Пушете не по-вече от 5 цигари за кеф. Спортувайте-30 мин. на ден упражнения-силови, или каквото можете, но не се изоставяйте-трябва да сте без шкембе! Гледайте комедии. Яжте плодове, мед, зеленчуци, намалете мазнините, увеличете секса, там не можете да прекалите-даже и да искате, не обръщайте внимание на глупаци-директно-да си гледат работата, работете умерено, никакви антидепресанти, или екстази, наркотици... Радвайте се на природата... Не гледайте новини-5 реда от нета ви стигат.

27.   по-хубаво от това да си боклук... НЯМА!

29.   Спри ракията - тръгни по жени!