Споделена история от Други

Цял живот съм се борила сама но сега наистина живота ме притисна до стената.
Здравеите,
Пиша с надеждата да получа моралната подкрепа.
Напоследък се намирам в абсолютна безизходица.
Бях принудена по здравословни причини да напусна работа. Сега вече съм добре но работа няма. Живея под наем имам кредит за плащане. Цял живот съм се борила сама но сега наистина живота ме притисна до стената. Въртя се в някакъв омагьосън кръг и изход не намирам. Дайте ми съвет моля!

Влагодаря ВИ!

Коментари

1.   Чужбина...

2.   Откаде си

3.   Ами той изхода е ясен- намираш си работа и бачкаш. Може малко грубо да звучи, но в твоя случай друг изход не виждам. Успех.

Ale

4.   Благодаря за коментарите от Пловдив съм

5.   От Пловдив съм,благодаря за коментарите.
Искам да добавя че работа не ме плаши просто моментът е такъв че трудно се намира.

6.   А по принцип като какво работиш?

7.   Последната ми работа е секретар във фирма занимаваща се с внос на плодове и зеленчуци и международен транспорт.
Умея да работя със счетоводните програми Бизнес навигатор и Микроинвест склад и интернет банкиране и още доста неща но....късмет.