Споделена история от Други

Телефонен тормоз от Global markets
Звънят ми поне веднъж седмично и ме тормозят с техните оферти за инвестиции в акции. Адски досадни са и нагли. Въпреки, че им обяснявам че не желая повече да ме безпокоят те пак продължават! Като питам от къде ми имат телефона те казва от търговския регистър. Това че го има там не значи че имат право да ми звънят без да съм им разрешил.

Някой знае ли към кой да се обърна.
Ето и сайта на въпросната фирма
http://www.globalmarkets.bg/

Коментари

1.   Интересен начин за реклама.Учудвам се че редакторите са одобрили това всъщност ;)

*Syndrome

2.   Чудя как тази тема е допусната до публикация? Не нарушавали основните права (няма да напомням кое точно- мързи ме , а и не е моя работа! ).
Ехо, Администраторите?

3.   Темата е пусната защото в случая е проверена информацията! Има доста хора които са тормозени от постоянните обаждания на тая фирма!

4.   те са пълни измамници !!!! Наемат хора,а не им плащат и след първия месец- си аут !!( или оставаш да работиш, но без пари). Иначе обявите им за работа са перфектни, а почнеш ли при тях и разбираш колко е " хубаво". С тях да си няма работа човек

5.   Така е, много са нагли.

6.   Някога ги напсувай едно хубаво

7.   Аз съм момичето което написа "НЯКОГА ГИ НАПСУВАЙ ЕДНО ХУБАВО".Написах това защото исках просто да направя проба.Нали уж всичко минава през редактор.Как може да побликувате подобни неща!