Споделена история от Други

Искам Просто Да Споделя ;(
Много Ми Е Тежко На Душата Хораа :( Загубих всичко вече , стигнах дъното на пропастта .. чувствам се ужасноо ;( Чувствам се толкова сам .. На адски мн хора дадох доверието си но те разбиха всяка част от душата ми ;( Адски мн хора които ме обичаха аз ги наръних несъзнателно и сега толкова много ме боли ;( Просто не намирам вече абсолютно никакъв смисъл в живота .. семейството ми е разпокъсано и разбито , в нас цари пълен ад , малоумен и умопомрачен брат имам заради който всичко отнасям аз и стават най различни разправии в къщи , пиян и перверзен отвратителен вуйчо имам който почти всяка вечер мъкне разни алкохолици и откачалки в къщи и разправят как са вършили най различни перверзии и уродски нещаа :( на ръба съм вече да полудея и да извърша некоя глупост ;х нямам приятели , нито гадже а толкова много искам да имам тея нещаа , просто цялата обстановка ми е неква ужасно стресираща .. всеки ме мрази и проклина още в училище винаги съм бил третиран и отхвърлен от останалите , в момента имам мн врагове и целият ми град са некви скапани откачалки които нямат съвест и уважение към никого .. един самотник и отшелник съм аз , никога не съм имал нищо в този живот , нито в компании съм се събирал нито с момиче съм бил само в нас в мрачната стая или редките случи когато имам пари ходя тука до един магазин да пия и се напивам като луд после се прибирам тръшкам шибаното си тяло в мрачното легло и започвам да крещя , да плача и да проклинам живота , намразих вече всичко което ме заобикаля , искам да убия някого или да убия себе си толкова ми е писнало вече от всичко , единственото което поне малко ме разтоварва от тъгата и агонията ми това е интернет пространството и си пиша с разни хораа които уж ме разбират и са с мен но нали като се обърна в самотната стая пак съм сам и няма никойй до мен ;( има две три момичета в скайпа с коит се разбирам и днес две от тях ми казаха че уж ме харесват аз пък си харесах едно др момиче и споделих с тях за тва те ми се разсърдиха и ги наръних без да искам сега незнам дори кво да направя ;х сигурно на мн от вас изглеждам жалък и смешен като си търся приятелства в нета но разберете аз в моят град и от реалният ми живот виждам че няма свестни хора и просто си търся нещо по различно което да е от нетаа но поне да знам че има нещо там на коет да се надявамм ;( това е моят живот , неспособен съм дори да общувам с хоратаа то и не искам да имам контакти с тази ужасна младеж която е днес просто защото не си допадам със тяхх не ми харесва и тва което те правят и говорят и то едва ли некога ше си намеря човек като мен който да споделя моите разбирания за живота просто вече нищо няма смисъл нервно ми е криво ми е мрачно ми е , навън е тихо но в душата ми вали ;( ;(

Коментари

1.   На колко години си?
Трябва да смениш средата. Ако си пълнолетен, напусни семейството си и града, отиди в друг град, намери си работа там и така. Ако не си на такава възраст стискай зъби докато станеш. Друго не мога да ти препоръчам - трябва да учиш, за да може да си намериш платена работа и да бъдеш самостоятелен и независим, и да се махнеш от това, което те потиска. Мисли за това.
Хората и условията няма никога да бъдат такива, каквито на нас ни харесва. Затова бягай, спасявай се. Но за целта трябва да имаш някаква специалност, професия. Нещо, на което да разчиташ да ти осигурява прехраната.

2.   аз съм момиче и съм като тебе само частта без семейството ;xx кажи скайп ако искаш

3.   Всъщност какво точно означава емотиконът ";(", който толкова често използваш? "Тъжно намигане" ли, и ако да - какъв е неговият смисъл? На мен ми изглежда като: "правя се на много тъжен, но ви намигам за да покажа, че всъщност се базикам".
Според мен в случая по- би подхождал :"( - плач, хленч.

4.   Абе момче! Вземи се в ръце. Знам, че ти изглежда невъзможно да живееш друг живот, но със сигурност може. Няма как в целия град-както ти казваш да няма 1 свестен човек. Не може все да е така. Търси си контакти. Само така ще се измъкнеш от депресията. Не се затваряй в себе си и не се ядосвай на всички, около теб. Всички ние си имаме дразнители около себе си, но не всички им обръщаме внимание. Просто игнорирай това, което те изнервя и си гледай живота. Така, като чета начина ти на комуникация, мисля, че си малко над тийнейджърска възраст. Нормално е в този период от живота ти да преживяваш някакви неща, които да ти се струват съдбоносни и да мислиш, че си на дъното ( някой пък мислят, че са на върха ), абе все крайности. Уверявам те , че след време ще гледаш с други очи на нещата. Всичко е въпрос на време да ти се разтика положението.

.......От една ......"леличка"..

5.   В момента, приятелю същото е и при мен?

6.   Ох, незнам на колко си години и какъв товар си натрупал, но животът ти трябва да продължи. И аз се чувствам почти така, само че съм на 30 и съм жена. И ми е адски трудно като гледам какви хора има около мен. То не бяха използвачи, лъжци, простаци, жестоки хора и за всички тях се разпилях, защото не осъзнах навреме, че човек трябва да внимава на кого дава от себе си. Сега незнам имам ли сили да продължа, за първи път съм отчаяна и ме е яд колко безмислено се оставих да бъда ограбена емоционално. Дано нещо даде енергия на такива хора като нас да продължим, и то не просто да продължим, а да успеем да бъдем щастливи и пълноценни. Но едно е сигурно - живота предлага изненади и в тях е надеждата - дано са хубави :).

7.   Автора: Скайпа ми е xakera.v.deistvie който иска да пише

за коментар номер 3 - символът ;( означава плач това и малките деца го знаят , ако използваш скайп не си ли забелязал/а че точно тая емотикона значи ПЛАЧ ?! но явно не си , нема смисъл ти обесняам .. за останалите коментари Мн Благодаря за подкрепата но просто вече не издържам и не намирам никакъв смисъл в живота ;(

8.   Мисля, че сега е момента да започнеш наново така както ти искаш.