Споделена история от Други

МНОГО бавен телефон
Здравейте, преди около 7-8 месеца си взех нов телефон и проблемът, както се досещате, е, че е изключително бавен. Не можех да реша от няколко телефона и проучих всички от тях, кой как върви и разни такива. Този се стори най-добрият. Ултра скоростен хард диск и не знам си какви тъпотии, а сега за да отворя едно приложение ми отнема една седмица... Моделът е Samsung Galaxy Grand Prime. Не е натъпкан с много приложения, дори смея да твърдя, че са доста малко, менюто ми е почти празно. Имам СД карта от 32 гб. казаха ми, че е от това, но като я махнах, почти нямаше разлика. Та въпроса ми е ако го заведа в Теленор (тъй като е още в гаранция), могат ли да направят нещо по въпроса? Телефонът нито е изтърван сериозно нито нищо, падал е 2-3 пъти от минимални разстояния и това е, нищо което да повлияе на работата му. Благодаря за отделеното време, наистина ще се радвам на полезни съвети.

Коментари

1.   Най-добре наистина го занеси в Теленор, защото така както го описвах хич не звучи като нормално работещ нов телефон. Може да има някакъв фабричен дефект, та не е лошо да го погледнат.

2.   в началото така ли беше, възможно е да си свалил приложение вирус

3.   ''Ултра скоростен хард диск... Използваш термини, за коитио си и нямаш представа...

4.   Ти яко си се прецакала.. това е най-големия боклук на samdung

5.   Брат ми е с такъв и му върви перфектно. Влез в памет и изчисти системният кеш.

6.   Ето защо драги приятели аз мразя Samsung. Поради тази причина винаги съм била и ще бъда с Iphone. Бързи са и нямат тези проблеми. Пробвай и ще видиш.

7.   Отиди до техен офис и там ще ти кажат подробно . Успех :)
мен ме интересува когато абонат на Теленор почине какво се случва

8.   Не виждам какво се очаква от телефон в този клас...1гб рам?Единствено китайчетата за по 100 лева ще са по зле...не може да се направи нищо , връщаш го към фабричните настройки/трие се всичко/ , радваш се седмица и пак повтаряш...

9.   Според мен питай в офис или се обади на 123. Мен ме интересува при починал абонат какво става.

10.   9, при починал абонат се носи смъртния акт в офис на оператора и договора се прекратява без неустойки. Аз работя в Мтел и тук е така.

11.   10, благодаря за отговора

12.   От автора: №5, имам 3 приложения, които трият системния кеш и които уж защитават телефона от вируси. Едното уж най-използваното приложение (Master Cleaner) го махнах и като че ли мааалко се подобри, но като цяло пак е зле.. Уж няма вируси няма нищо, не знам..

13.   Точно от тези приложения ти идва проблема, махни ги и телефона ще се оправи. Антивирусните програми товарят телефоните, ако се налага сканировка, след като тя приключи деинсталираш програмата.