Споделена история от Други

Не ми се живее, не издържам
Здравеи те, аз съм момиче на 19 години и наистина знам какво мисля и какво казвам, писна ми от всичко, нямам сили да продэлжа!!!

Имам приятем, тои е на 26 год.,много го обичах всичко правих за него, дето се казва в поговорката (За мъжа влизаш в огъня)

Скарах се с моя баща заради него, минаха година и половина тои замина за чужбина, чувахме се от време на време.

Тои беше ми обещал да се върне в България и аз го чаках с нетърпиние, но тои замина при семеиството си и там остана, наистина на мен много гадно ми стана когато го чух.

После доидоха други проблеми семеине за дома,почнах да работя но все ми правиха мръсно и не се задържах на никоя работа.

От време на време си спомням миговете и спомените изживяни с него и това много ме разтроива,понякога си доплаквам иливам си мъката, но болката винаги ми остава в душата и сърцето всичко ме разкъсва,и с всеки изминал ден свалях глава надоло защото не искам да виждам още по лощи неща.

Обадих се на баща ми да го моля за прошка поне тои да ми върне вярата за живот но явно съм се излъгала.

И не мога да продължа нататък, всеки питам и разпитвам за някакви хапчета защото като ги изпийш нищо не усещаш
докато направиш нещо по опасно, и не знам какво да правя, живота ми е ад, обърнат надоло, в нищо не ми върви!

Приятеля ми иска да отида при него но казах му че нямам паспорт а и пари иска за всичко, а парите да не извират от дърветата и тои не ме разбира не може е понякога се съмнявам в него???

Незнам какво да правя, искам всичко да затихне, да не чуствам болка, да не плача но как с какво???

Коментари

1.   В момента си разстроена и объркана,за това ти се струва,че идва края на света.Седни,успокой се и премисли нещата.Има къде къде по лоши,наистина страшни неща от нормалните житейски трудности,които преживяваш ти.Най-важното е че си здрава и млада,има хора с неизлечими болести,без дом,дето душата си ще продадат да са на твое място.Стегни се! Всеки има семейни проблеми подобни на твоите,трудности в работата,мръсотии зад гърба си,нещастна любов..Не е приятно,че ви дели разстояние с приятеля ти,но ако се обичате и той наистина иска да отидеш при него,работи,събери пари и иди при него! Живота е борба,сигурно си чувала това,което не ни убива ни прави по-силни..

2.   Отиди и говори с баща си!Започни работа,отделяй пари за пътуване-постепенно ще се съберат достатъчно.Замини при приятеля си-може и на екскурзия.Започни да действаш,а не само да плачеш и да живееш със спомени.Направи живота си цветен!

3.   Прекалено много драматизираш. На 19 години си, целия живот е пред теб. С баща ти рано или късно ще се погодите, а с приятеля ти ако се обичате истински ще намерите начин да сте заедно. Какви хапчета, какво чудо, просто се стегни и погледни смело към бъдещето, нищо кой знае кво не е станало. И аз съм се карал с нашите, и мен ме е боляло от любов, ама не пих хапчета и пак го преживях, и както виждаш, не съм умрял. Вдигни главата и гледай с оптимизъм към живота.