Споделена история от Други

Хубави филми
Здравейте! Напоследък гледах много романтични филми, като :
1. 6 years
2. Love, Rosie
3. Me before you
и много ми харесаха, но не мога да си намеря други. Също така най-любим ми е In secret. Бихте ли ми препоръчали някой, като тези. Най-вече като последния. Смисъл да се разказва за миналото, отново да има романтични моменти, по-напрегнати моменти и така.

Коментари

1.   Ето някои, които съм гледала. Не знам дали ще ти допаднат.

P. S. I love you
The notebook
The last song
Love and other drugs
Thes metros sobre el cielo
Dear John
50 first dates
The vow
If only
A walk to remember
Keith

2.   Значи да са по - скоро като последния: драматични и да се разказват за предишни времена.

far from the madding crowd 2015
a little chaos 2014
belle 2013
madame bovary 2014
мiss julie 2014
the duchess 2008
anna karenina 2012
jane eyre 2011
memoirs of a geisha 2005
a promise 2013
sense and sensibility 1995
persuasion 2007
mansfield park 1999
northanger abbey 2007
emma 2009
pride and prejudice 1995
death comes to pemberley 2013
vanity fair 2004
the importance of being earnest 2002
a royal night out 2015
joy 2015
the dressmaker 2015
the scandalous lady w 2015
lady chatterley's lover 2015
war & peace 2016

Приятно гледане.
Има и много яки кратки сериалчета, някои съм ти ги писала. Просто ги пействай в сърча на imdb и като скролнеш надолу и се вижда People who liked this also liked... и там излизат подобни.

Иначе съм мислила някой ден да изпиша на едно място всички филми и сериали, които съм изгледала, ти добре ми напомни поне да започна.

3.   Не знам дали проверяваш още тука, но ти добавям още филми. И като се сетя за други пак ше ти пиша, ако не забравя.

Diary of a Chambermaid 2015
Summer in February 2013
An Inspector Calls 2015

4.   Love and Friendship 2016
Tess of the D'Urbervilles 2008
Little Dorrit 2008
Dickensian 2015

5.   "Списък за убиване", "Обичам те Филип Морис".