Споделена история от Други

Висок ръст
На 16 съм и проблема ми е, че съм доста висок-180. Преди ми харесваше като бях 175 и от тея 5 см се комплексирам. Момичетата ми се лепят доста и ръста им е близко до моя - 174-175 обаче все пак искам да си остана така! Има ли как да си спра растежа чувал съм фитнес, цигари и такива работи, но цигарите ги отписвам, ако знаете начин пишете :)

Коментари

1.   От кога реши, че 180 см. е лош ръст за момче? Аз самият съм 190 см. висок и смятам, че и ти ще станеш горе-долу колкото мен. Предимствата са много, включитлено, че като станеш на възраст все пак изглеждаш прилично и с малко повечко килца. Синът ми за съжаление остана само 180 см. и му се щеше да е по-висок. Ти се оплакваш за глупости. Като цяло растете сега много високи момчетата и момичетата, което е много добре. Ела да видиш от моето поколение какви тапички бяха всичките и затова днес изглеждат като клатушкащи се бъчвички. Бъди доволен, че си висок. Жена ми е 176 см. и с токчета горе-долу се доближава до 180-185 см., което е много добре. Представи си да си беше останал дребен? Трябваше да си търсиш джобно гадже по 150 - 160 см. и да се надяваш да не носи токчета
м55

2.   Аз пък много исках да стана поне 1, 80м, ама останах на 1, 75...

3.   180 см височина е минималния ръст за мъже. Не знам откъде ти е хрумнало, че е прекалено много.
Всичко под 1. 80 е женски ръст. По-скоро се надявай да порстнеш още поне 5 см. Никоя жена не харесва мъже по-ниски или равни на нея.

4.   Аз ако ти кажа колко съм и пак си мисля винаги как и повече да съм не би било зле.

5.   180 висок бил :Д. Аз съм 175, почти всеки стърчи над мен, няколко са колкото мен. 180 е среден ръст. Над 2 метра вече си моооже би "прекалено" висок.

6.   Хах, ти добре ли си ве момче, 180 е към средния ръст. Когато станеш над 185, тогава можеш да имаш претенции за височина. Не мисля, че ще растеш още много, аз на твоите години бях към 178 и сега съм около 180.

9.   1. 80 дори не е висок ръст, а среден. За нашия регион високите мъже са рядкост и затова ти се лепят толкова. А, ако си и хубавец... :) Така че си избий тия глупости от главата и се радвай на височината си. За мъж е доста кофти да е нисък.

10.   Аз съм момиче на твоята възраст и съм висока около 167/8 см. Според мене даже си нисък, аз искам приятеля ми да е поне 185 см защото обичам да нося токчета и ставам по- висока от повечето момчета. Радвай се, защото сигурно още растеш. Пък и за какво ти е да си нисък? Високият ръст е много по- хубав и за двата пола защото приличаш на модел пък и килограмите не ти личат :)

11.   180 см за мъж си е перфектен ръст! А и вече си на 16, така че най-активният ти растеж е преминал и няма опасност да станех 2 метра. Най-много още няколко см да добавиш, така че това си е напълно нормален ръст. Не си нито някакъв гигант, нито някакво джудже. А и сам казваш, че повечето момичета, които ти се лепят са около 175, така че е направо супер да си малко по-висок от тях. Няма причини да се комплексираш заради ръста си! Първо както ти казах, твоя е перфектен и второ, и без това няма начин да го промениш, така че просто ще трябва да го приемеш. За това не му мисли толкова, има неща, които просто не зависят от нас и колкото по-рано спрем да се тормозим за глупости, толкова по-добре. А мен питаш ли ме, като съм само 160 (момиче). Кога ли ще си счупя глезена с тия токчета? Ама какво да правиш, такъв ръст имам и просто се опитвам да се приема такава каквато съм. А толкова искам да съм 10 см отгоре... ама като не става, приемам го и продължавам да си живея живота. Направи и ти същото!

12.   Хaррсвaме високи мъже! Ръстът ти е чудесен о до 190 см ще е стрaхотно. От кaкво се оплaквaш ти, от женското внимaние ли? ! Aкое товa спокойно, ще се нaучиш дa отбивaш тaктично, но твърдо прекaленият интерес към теб.
Aко беше около 170 см пък щяхa дa те пропускaт. Не вярвaм дa ти беше хaресaло товa.

13.   Перфектен си. Даже сега ако ходиш на фитнес и качиш и килца - супер.
Ж 19

14.   180 - 190 см са идеални за мъж, не виждам къде ти е проблема. Можеш да излизаш хем с манекенки, хем с миньончета. Жените подсъзнателно харесват високи мъже.

16.   Благодаря ви за помощта. :)

17.   Ходи изправен, не се прегърбвай, не заставай много близо до хора с които говориш и ги гледай в очите.

18.   Момиче 167 см съм висока. Не знам дали при всички момичета е така, но за мен колкото по-висок и по-слаб, толкова по-добре. Идеален ръст според мен е 185, но и 195 да е ще съм доволна. Разбира се, не харесвам анорексици или двуметрови момчета, но 195 според мен е добре.

20.   Виж сега, за 16 годишен си висок, но след 10 години, ако си още толкова, няма да си висок. Това е среден ръст за един зрял мъж. Мъжете над 1. 90 са високи, ние не сме. Но, имаме едно предимство! Перфектни сме за бойни спортове и мускулите ни са яки.

21.   От автора : Всъщност преди 10 месеца когато писах темата бях отишъл при личната да ме измери тя ме измери с обувките 180 иначе съм бил 176-7 и като станах на 17 лекаря каза, че повече няма да раста

22.   Растежът е до 22 и понякога отгоре, важното е бос да си 1. 80. Силно ти препоръчвам скачане на въже и висене на лостове, помага. Но, ако родителите ти са ниски, значи доктора е прав.

23.   Майка ми е 168, баща ми е 180, но родата ни като цяло са ниски-чичо ми 170, дядо ми 176, баба ми 165 братовчед ми 173 аз съм 176 (бос)