Споделена история от Други

Проблем с паметта
Здравейте,
наистина искам да споделя своята история, ако мога измобщо да я нарека така.

Момиче съм, тинейджърка. До преди 2 години някъде, бях много добра ученичка, всичко много ми се отдаваше, само от един прочит запомнях всичко, имах много силна памет, помня неща от детството си, когато съм била на 3-4 години.. Сега с мен се случва абсолютно обратното. Не мога да се съсредоточавам, казват ми нещо и след минути вече съм го забравила. Не знам на какво може да се дължи, не е любов, няма кой да отвлича мислите ми. Нямам и на кого да споделя и не знам при кого мога да отида за съвет. Ако споделя с родителите си, че ще ми се изсмеят и няма да ме приемат на сериозно, а лекарите в нашата страна не обръщат голямо внимание на пациентите си. Много съм притеснена. Имам си стремежи, а сега се страхувам дали бих могла изобщо да ги осъществя. Имах принципи, много от които наруших. Започнах дори и приятелите си да губя, когато им казах за проблема си, те започнаха да ми се подиграват. Ако знаете на какво може да се дължи това, моля да ми помогнете.
Благодаря!

Коментари

1.   На пубертета се дължи,спокойно.

2.   Съгласна съм с номер 1, от хормоните е. Можеш да опиташ с едно изпитано студентско средство за стимулиране на паметта и мозъка като цяло - 50 на 50 счукани орехи с мед. Има доста добър ефект. Късмет и всичко добро.
Д.

3.   От Пловдив ли си, мила? Важно е!

4.   Номер 3, какво значение има от къде е авторката? Питам, защото ми стана интересно. Аз имам подобен на нейния проблем.

5.   Не

6.   Според мен много хора, които са пубери имат такъв проблем....а когато любовта се намеси.....( не казвам че това е проблема)...

Е НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!!!

7.   С мен е същата работа. Изобщо не е от пубертета. Аз съм вече на 22, а това нещо го имам вече от 5-6 години. До 8-ми клас всичко си помнех. С едно прочитане и по всичко имах 6-ци. Сега не мога да запомня елементарно изречение. Ако ме питах какво съм правил преди 4 дена няма да си спомня изобщо. Имена, телефони всичко помних нямаше нужда да си записвам... бях по - добър от роботите. А сега нещата се промениха не знам, защо. Ако откриете проблема ми кажете.