Споделена история от Други

Избор за подарък
Здравейте! Момиче на 20 съм, а моят приятел е на 27. След няколко месеца имаме годишнина (две години ще станат) от връзката ни. Не мога да се реша какво да му подаря, за мъж е много по труден избора на подарък. Подарявала съм му до сега чаши, блузи и тем подобни. Но някак тези неща за годишнина не стават. Бихте ли ми дали съвет какво да му подаря, тези който имат "опит" или да кажете вие какво сте подарявали на половинката си? И мъже могат да се включат, кой подаръци биха ги зарадвали? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Аз на парфюм се радвам винаги, нищо че обикновено имам между 15 и 20 шишенца, които не мога да изпръскам. :)

2.   Сготви му шкембе и купи една бутилка ракия.

3.   Подари му някакво преживяване. Нещо, което ще му остане спомен, но не материален. Примерно скок с бънджи.

4.   Ще е хубаво да е нещо практично и същевременно символично. Под практично разбирай нещо, което му трябва и ще му служи занапред. Също може да му направиш някаква закачлива картичка. Аз правя на моя приятел и той доста им се радва :Д, но сме по-малки от вас на по 17.

5.   Всяка година имам един и същ проблем...
Първата година му подарих от онези огромни кутии, в които слагат 101 причини,че обичаш дадения човек, пожелание, някаква дранкулка, бонбони, вино, чаши. Избрах този подарък, просто защото до момента не му бях казвала "Обичам те".
Втората година скочихме заедно с бънджи. Определено беше много запомнящо се.
Трета година скочихме с парашут. Сметнах, че както сме тръгнали поне да го караме до края....
Четвъртата година не ми беше изобщо до екстремности и изцяло непланирано му подарих положителен тест за бременност. Мисля, че този подарък най-много го зарадва. След него си подаряваме само символични неща, колкото да отбележим празника.
Надявам се да съм помогнала.
Пожелавам ви много щастие и взаимна любов.

6.   Часовник, гривна, запалка, аз съм жена, но страшно много се кефя на някакви зарибени запалки... скоро подариха на един познат табела за колата с прякора му-много и се зарадва. Не знам има всякакви неща... моя приятел беше най-щастлив когато му подарих скок с парашут... мъжете си падат по такива неща, моя все още говори за това и много иска отново да го направи... За мен пък най-уникалния подарък беше след няколко много романтични разговора за брак той ми подари кутийка с паяк вътре :D Честно казано, мен някакви такива нестандартни неща много ме впечатляват.

7.   Аз съм за подаръците, които ще ти влязат в употреба. Не обичам лиготиите, които повечето двойки си подаряват и после захвърлят в шкафа. Последното нещо, което подарих на моя приятел, беше екшън камера от kassabasystems. com, магазинът се намира на ул. Райна Княгиня №3 в София. Ако искаш може да разгледаш там, има доста интересни неща, ако има кола, може да му вземеш видеорегистратор. Има много идеи, просто трябва да разровиш малко повече. Успех!

8.   Ти пак може да му подариш чаша или блуза, но ако имат специален ръчно изработен красив надпис по случая. Ако момчето ти е свястно, ще го оцени. Не слушай повърхностни материалисти като номер седем.

9.   7, моят приятел също е много запален по автомобилите и почти винаги подаръците, които му подарявам са свързани с колата му. Аз също съм подарявала на гаджето си видеорегистратор и той много се зарадва. Всичко зависи от интересите на конкретния човек.