Споделена история от Други

Липсва ми много
Здравейте!
Бих искала да споделя моята история, може би ще ми олекне.
Жена съм на 29 години.
Миналата година загубих приятеля си в инцидент.
Беше ми най-сериозната връзка до сега.
Сега съм сама, от тогава не съм поглеждала друг, затворих се, не излизам много, няма с кого да споделям.
Много се обичахме. Отчаяна съм, знам, че тези, като него се броят на пръсти.
Моля за съвети, не знам как да продължа.
Благодаря!

Коментари

1.   Не се отчайвай, отчаянието е зло и безполезно нещо. Предполагам добре ще е за теб да се отърсиш от мрачните емоции и да потърсиш мъж за теб ако си готова. Какво имаш предвид под "тези, като него се броят на пръсти"?

М

2.   Съжалявам за загубата ти. Тежко е. Много тежко, но ти трябва да си силна! Продължи напред. Едва ли ще иска да си нещастна. Не казвам да забравиш... но не се затваряй в себе си. Излез с приятели. Запознай се с нови хора. Живей! Сигурна съм, че ще намериш отново човек до себе си. Не се предавай - БЪДИ СИЛНА!

3.   Аь ще ти дам само един съвет. Не търси него в другите...

4.   Излизаш и се запознаваш с нови хора, това е.

5.   Ужас. Много съжалявам. Не мога да ти дам съвет, това е най- ужасното нещо. Аз не бих издържала, но се надявам да си силна и да си щастлива. Бих ти предложила да идеш на психолог защото в противен случай сама е трудно да си дадеш шанс с друг.

6.   Съжалявам за загубата ти!
Той едва ли би искал да живееш по този начин. Започни да излизаш с приятели, запиши курс, спорт.. въобще неща, които ще ти помогнат малко по малко да се върнеш към живот.
Той никога няма да напусне сърцето и спомените ти, но това не означава, че там не може да се намери място за други хора.
Един ден ще срещнеш половинка. Да, няма да е същия човек, но това не значи, че няма да намериш щастие.
Успех!

7.   Благодаря на всички!
До №1 ами в смисъл, че свестните са много малко- или поне от моите наблюдения.

8.   Авторката
Благодаря
До№1 в смисъл, че свестните са много малко.

9.   Авторката
постоянно се питам защо тр така да става?
защо тр там да ходим и т. н.
много въпроси без отговор.

10.   Пътво трябвa дa се върнеш сред живите. Не знaчи, че ще спреш дaжмислиш зa него или ще го зaбрaвиш.
Време е дa си спомняш зa него с усмивкa, зa хубaвите моменти зaедно, a не зa зaгубaтa ти. Товa не можеш дa промениш, но крaвсивите спомени определено сa под твой контрол.
Излез нaвън обaче! Товa е зaдължително! Трябвa дa се върнеш в соц. си средa или се вместиш в новa, дa имaш нов стимул, цел, посокa. После естествено ще си дойдaт и усмивките, мечти, щaстливи моменти.
Не мисли сегa кaк и дaли ще срещнеш някой свестен кaто... него. Никой нямa дa е кaто него, той е бил единствен и уникaлен, кaкто и всички остaнaли сме. Ти ще срещнеш когaто си готовa зa товa някой друг единствен и уникaлен.
В моментa обaче, дори дa е под носa ти някой зaслужaвaщ внимaние, ти нямa и дa зaбележиш.
Излез нaвън и контaктувaй с хорa, поздрaви слънцето/ лунaтa, въздухът, животa и бъдещият си живот!
Усмихни се, успех!

11.   Като си затворена в себе си, нищо няма да стане, ще съсипеш живота си. Излизай, запиши се на някакво курсове, хобита... но излизай. Времето лекува всичко, ако тъжиш и преосмисляш всичко ежедневно, нищо няма да се промениш. Трябва да обичаш и себе си.

12.   Авторка
Мс на всичси, които се включиха.