Споделена история от Други

Как да премахна вирус от фейсбук?
Здравейте, имам проблем.... току що пипнах един вирус във фейсбук и след около 12 часа ще поства нон стоп едни постове от сорта на "Вижте какво мислят за вас вашите фейсбук приятели", "Вижте кой е посещавал профила ви във фейсбук", "Кой следи профила ви" и производни. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете да премахна това нещо... - дано има и друг избор освен да си изтрия фейсбука :( Благодаря предварително!

Коментари

1.   Като за начало изтрий линковете от стената си с вируса, после си смени паролата, кликваш горе в синята лента на катинарчето, после на още настройки и в ляво в "Сигурност" сменяш паролата. Напиши в гугъл "Безплатен ESET онлайн антивирусен скенер" изтегли файла и стартирай сканирането на компютъра.

2.   Това и при мен го има но само че не съм натиснала вируса всички го имат тва но не си триий фейса то само ще си изчезне вирусчето!

3.   Отиди в настройките на профила си, таб "Apps": https://www.facebook.com/settings?tab=applications

Намираш application-а, който прави поразии и го изтриваш.

4.   Виновни сте си вие,че принципно говорите колко не ви интересува какво мислят хората за вас,а накрая натискате върху вирусите на който пише "виж кой ти гледа профила/виж какво мислят хората за теб".

5.   Виновни сте си вие, че принципно говорите колко не ви интересува какво мислят хората за вас, а накрая натискате върху вирусите на който пише "виж кой ти гледа профила/виж какво мислят хората за теб".

6.   как го пипна, упълномощила си някое приложение да публикува от твое име, припомни си какво си правила последно, някакви игрички тестчета подобни правила ли си, търси си в регистъра на дейността от настройките

7.   И аз тези дни се виждам в чудо, ако някой знае как се премахва този супер досаден вирус, моля да каже!!! :D

9.   Аз също без да искам прихванах вируса. Влизаш в Настройки от там в дясно в лентата избираш Приложения и виждаш кое е приложението от което идва вируса и го изтриваш. Дано съм ти помогнала, аз така се оправих!

10.   В близките дни на страшно много от Фейсбук приятелите ми се публикуват тези вируси. Защо не си направиш публикациите на "Само аз", така приятелите ти няма да го виждат. А всъщност позволява ли ти да триеш публикациите?

11.   Какви вируси ви гонят? Опълномощавате разни приложения да постват в страницата ви, а накрая било вирус... така става когато сте твърде мързеливи да прочетете 5 реда текст...

12.   Къде са коментарите от 1 до 3?

13.   Всички тези ''вируси'' при мен изчезнаха!

14.   Много благодаря на всички за съветите.... :)))) оправих се с ваша помощ! :))