Споделена история от Други

Пукат ми гумата редовно.
Здравейте, от 1 седмица ми пукат гумата, затова, че съм спрял на място, където, , не трябва" да спирам. Това всъщност не е така. На паркинга, който ползвам(почти) всеки ден мога да спра, където искам. Какво да правя? Дали е добре и аз да пукам гуми?

Коментари

1.   пукай колкото щеш обаче гнева на тези хора никога няма да спре

2.   Вярно, че има и доста откачалки, ама за да ти пукат гумата, явно от дума не си разбрал.

Обясни по-подробно какъв е проблема и защо ти казват, че "не може" да спираш там, където спираш.

Ако си от онези дето спират пред гараж "щото било за малко" или на тротоар "щото нямало къде", тогава няма за какво да се чудиш.
Ако пък си ок, но си попаднал на разни психари дето считат общи места за "лично свои" и са си заплюли място "щото е пред тях" или "щото първи работят/живеят тук" и т.н. трудно ще решиш проблема.
Във всеки случай с отмъщение няма много да постигнеш, защото може да ти направят и още по-големи мизерии и после враждата няма да има край.

3.   Явно някой си мисли, че мястото е негово. Разбери кой е и пусни жалба в полицията за хулиганство. Нищо няма да постигнеш, ако му пукаш гумите. Той пък ще спука пак твоите. И накрая ще се стигне до физическа разправа.

5.   Автора:
До 2: ОК съм, но един човек си е харесал едно място, което не е пред гараж или на тротоара.