Споделена история от Други

Проблеми с галерията!
Здравейте,
Това, което ще напиша е мнооогооо различно от ИСТИНСКИТЕ проблеми на хората тук. Става въпрос за галерията на телефона ми. Запазват ми се стикери от фейсбук и след като ги изтрия се появяват още. Изтрила съм близо 1000 стикера! Вбесява ме това! Погледнах в настройките на месинджъра си, но не направих нищо. Продължават да се запазват и ми заемат страшно много памет. И най-гадното е, че са първи след камерата и приложенията с ефекти и трябва да местя, докато открия албумите с снимките си. Питам приятели и те не знаят нищо. Моля, ако някой знае защо се запазват и продължават да се пълнят, да обясни или да ми помогне да направя така, че да спрат да се запазват. До сега не е ставало така и проблема не е в телефона ми! Моля да споделят написаното от мен, , защото едва ли съм с единствения телефон пълен с 1000 стикера в галерията си". Благодаря, че отделихте време за мен.

Коментари

1.   не ми стана много ясно, но ми се струва че твоя телефон извлича всички снимкови формати и ти ги показва в галерията, включително изображения които са част от приложения, може би за това като ги изтриеш те отново се появяват, месинджър разбира че части от него липсват и си ги изтегля отново. По принцип всяко приложение си има база от изображения например в месинджър когато ти получиш емотикон или стикер, в съобщението не се изпраща самото емотиконче а само неговия код, когато стигне до твоя телефон кода на емотикончето, месинджър го разпознава и започва да рови в своята галерия която е в твоя телефон заедно с файловете на приложението, намира емотикончето и ти го изобразява. Тоест навярно тези изображения които триеш са част от месинджър и реално за да ползваш месинджър и да ти се показват коректно емотикончетата и стикерите те трябва да са ти качени на телефона. Въпроса е че по принцип тези снимки са скрити и не се показват в потребителската галерия, тоест нещо в настройките на галерията ти е включено да показва абсолютно всички изображения присъстващи в телефона ти. Припомни си от кога става така, направила ли си някаква промяна качила ли си някакво приложение за снимки и след това да е станало така. Само от месинджър ли се появяват или и от други приложения.

2.   Аз си помислих, че става дума за някаква галерия, в която художници излагат картините си.
Трябваше да споменеш в загалвието си, че става друма за телефон.

3.   Щом проблемът не е в телефона, значи е в теб, така ли? Ами реши го! Сигурно затова не си споделил и какъв е телефонът или най-малкото с каква операционна система е...

4.   Разкарай месинджъра.