Споделена история от Други

Какви проблеми имате?
Какви проблеми имате? Споделете ги като коментар. Надявам се, че по този начин ще направите първата стъпка към решаването им.

Поздрави,
Алтруист19

Коментари

1.   Не е твоя работа какви проблеми имат другите. Освен това ако някой ти сподели своя проблем няма да го публикуват, защото редакторите не си вършат работата добре.

2.   Хм...пaри ми трябвaт :)

3.   Емоционални.

4.   хроничен синузит ме мъчи, няма отърване
ама здраве да е :)
може и по-лошо да е

5.   Проблеми с предстояща преквалификация за да взимам по-добри пари, проблеми с това да намеря стойностна жена за себе си, проблеми с това да остана концентриран върху едно нещо за дълъг период от време без да се разсейвам и да се занимавам с други маловажни неща, защото това много ми пречи да постигам целите си.

Мъж>30

7.   Страдам от депресия от повече от 2 години. Понякога е непоносимо. "Лекувам" се с марихуана и стигнах дотам, че вече не мога да заспя, без да съм си дръпнала. Пуша доста и това започна да пречи сериозно на ученето ми, защото забравям и не мога да се концентрирам добре. Опитах се да спра за близо седмица, но безсънието ме уби и това ме депресира дори повече. Има и още неща, които бих нарекла проблеми, но депресията ми е най-неприятният.

8.   моята история е такава аз съм момче на 15 което учи в хубаво учлище обаче проблема е такъв досега един път дори несъм имал гадже нито пък съм се целувъл не съм много срамежлив знам често срещана история но трябваше някаде да споделя просто немога да си хвана незнам заради мен ли е или просто съдба незнам какво да правя вече много ми е гадно приятелите ми само се хвалят колко са им минавали през ръцете моля помогнете даите някои съвет благодаря!!!

9.   Оле, събрал съм сланина за цяла зима! Ако знаете колко е трудно свалянето на излишните килограми...

Когато съм свободен, излизам до центъра или тичам из стадиона :)

10.   Животът ми е пълна каша, като за начало...
Родителите ми се опитват да ме превърнат в роботизирана кукла...
Така наречените ми приятели ме карат да се чувствам потисната....
Маската, която нося пред хората започва максимално да ме изтощава...
А аз губя границата между истинсата ми същност и тази, на която се преструвам...
Главният ми проблем е, че съм изтощена да се преструвам, боря и да давам...

11.   Несподелена любов.

12.   Абе за тва ше изям доста хейт ама хайде да си споделя. Исках да си взема новия IPhone дето излиза утре но днес ми се обадиха че няма скоро да имат Плюс само нормалния и то не 128gb :(

13.   до 1 - без коментар
до 2 - за какво са ти нали ще свършат
до 3 - разкажи повече
до 4 - имаш ли проблеми с ходенето до тоалетната
до 5 - уверих се че любовта не трябва да я търсим а тя нас другото е лесно
до 7 - глог мента и валериан е безопасно лекраство но по-добре говори с личния лекар дори да му признаеш какво правиш
до 8 - пробвай да заговаряш напълно непознати момичета и ще се пречупиш срамно е в началото но после се свиква ;)
до 9 - в яденето е тайната (без сладко и тестени изделия) но сигурно го знаеш
до 10 - какво ще стане ако спреш
до 11 - сподели я - в най-лошия случай ще ти е олекнало че си я споделил ;) не задържай подобни мисли в главата защото провалят връзката (или я има или не)
до 12 - сравнявал ли си флагманите на самсун*г и ябълката може първия да ти хареса повече ако е с marshmallow

Хора, пишете! Не казвам кой какво да прави с живота си. Опитвам се да помогна косвено, защото знам, че споделянето е единствения начин да намерим решение на проблемите си. FB

Алтруист19

15.   Проблеми, колкото искаш. Големи проблеми, като например, дали не сгреших с избора си на образование и ако, в крайна сметка отговора е "да", какво да правя сега, когато не ми се ходи пак в университета. Един проблем, по-сложен и труден за дефиниране, отколкото за решение. Малки проблеми, като хлебарките в жилището. На пръв поглед, просто решение - да напръскам. Обаче пак идват и трябва да пръскам редовно. Малък, но постоянен проблем т. е. без реално решение. Въобще живота е един низ от проблеми, много от които просто не могат да се решат, а да се намери облекчение, от което често произлизат други затруднения.

16.   От №10 знаеш ли то лесно е да се каже защо не спреш....
Ама хич не е лесно да обърнеш живота си на 360 градуса.
Изтормозена съм и то много, но замисли се почти през целия ми живот до сега се опитвам да изградя някаква представа за себе си пред околните. И те вече са свикнали с нея, харесват я... харесва им това, че винаги има на кого да разчитат, да се доверяват и като цяло да изхвърлят душевната си помия.
Знам, че вероятно звучи леко лицемерно все едно не ми е приятно да помагам и да се държа като истинка приятелка?
Но едва ли на някой ще му харесва да го ползват за кошче, вкоето хората да изпразват емоционалните си несгоди...

17.   Всякакви. Като се почне от проблемите с мъжа ми, много е лично и няма да споделям точно, мине се през излишните килограми и се стигне до това, че искам да си сменя работата, а вътрешно умирам от страх, че ще се издъня и няма да успея (а работата за която кандидатствам ми е мечта от години)...
И все пак благодаря, че си пуснал тази тема, хубаво е да има къде да споделиш. Пък и като прочетеш за проблемите на другите и си даваш сметка, че твоите не са чак толкова големи и се взимаш в ръце и ги решаваш.
И все пак, авторе, от сърце ти пожелавам да нямаш много за споделяне тук. Пожелавам същото и на всички коментиращи.

18.   Моят проблем е хлебарките на номер 15. По-конкретно, че нямам възможност да се свържа с него и да видя на място какво е положението и къде какво трябва да се направи, за да се спре нашествието им. Пръскането определено не е трайно решение, щом има откъде пак да дойдат. Сега се сетих и за друг проблем - няма как да се свържа и с Алтруист19, за да ми дава по някох лев, за да не ходя на работа и да имам време да си уча моите неща. :)

19.   до 15 - ако сложиш преграда на тръбите в които влиза водата от душа няма ли да ги спреш

до 16 - да се държиш така че да те харесват всички а после да правиш каквото си искаш пак не е ли лицемерно

до 17 - килограмите са лесна работа - спираш хляба и сладкото, увеличаваш ходенето и фибрите в храната и си готова.
И аз имам няколко проблема, например, че се чувствам и съм много самотен, че мразя нощните смени (докарват ме до депресия), но съм в такава ситуация, че трудовия ми стаж е по 1-2 месеца, на няколко места, и следващия работодател няма да хареса видяното в трудовата книжка, ако напусна след само 2 месеца (мисля да направя 5 и да си пусна предизвестието точно преди да приключи изпитателния срок.. ). От мен да знаете - самотата е по-лоша от бедността.

до 18 - всеки лев, който съм изкарал съм го изкарал с огромна отдаденост и не съм спирал за миг да работя. Оценявам сарказма, но темата е за да се оплакваме един на друг. :)

20.   моите проблеми са обичайните житейски дреболии, нищо впечатляващо - служебни задачи, децата - на училище, на градина, кой научил, написал, заведи на курс, вземи обратно, къщата, домакинството, мъжа, възрастна майка... дребни здравословни неприятности, за разходи няма да описвам...
като цяло мога да благодаря, че сме живи, здрави и нямаме сериозни проблеми :-)
Ж45