Споделена история от Други

Марки телефони
Здрадейте!
Искам да попитам какви марки телефони ползвате?
Доволни ли сте?

Благодаря!

Коментари

1.   авторка
да кажа аз първа, като автор ползвам от 3 години samsung galaxy y работи си нормално
няма такава опция за блокиране на досадници, трябва да се тегли. това е гадното.
Кои имат такава опция?

2.   Ползвам Sony Xperia L. Марката си има плюсове и минуси, като преобладават плюсовете. Добра камера, много цветове, но от известно време не мога да тегля снимки от интернет. Преди ползвах Sony Xperia Go, като пък тогава при позвъняване устройството крашва и има вероятност да позвъни след 5 минути, едва ли причината е заради паметта, изтрих доста неща, почиствах с програми, но все същото. Проблема бе разрешен след фабричен рестарт, но изтрая точно 2 седмици, после старата песен на нов глас. Да ти кажа, ако имаш възможност, не си купувай Sony. Поне аз не съм много доволен.

3.   Аз ползвам Самсунг и съм доволна от него

4.   Samsung J3 от тази година е модела. Много съм доволен!

5.   Ползвам Сони и съм много доволен.

7.   8 години Нокия докато не спряха да ги произвеждат в Европа. Сега съм с едно Леново и не е зле.

8.   Sony Xperia --> Нямам забележки по него.

9.   Използвам iPhone. Много добър, не забива, но често трябва да го сменяш, защото лесно се прецаква.

10.   Аз ползвам Lenovo, или по конкретно Lenovo P70-A и съм повече от доволен! Успех!

11.   Марките и моделите, от който съм доволен са следните:
Samsung Galaxy s (първия модел)
Apple iPhone 4 и 5s
HTC One m7 и One m9
LG Nexus 5x
Общо взето, всички правят едно и също и разликите са сравнителни малки. Вече ги подбирам на външен вид... А и след последния ми, ще си взимам само телефони с метален корпус.

12.   Само самсунг!!! <3<3<3<3

15.   Аз ползвам Prestigio 4055 DUO. Добро телефонче за снимки, разговори, фб и по-леки игри.

Понякога забива, но с рестарт се оправя. Доволен съм :)

16.   Аз имам Леново, но не знам какъв модел е. Иначе е голям смартфон с хубав хардуер. Софтуера обаче е малко бъгав. Всички говорят, че iPhone6 е бил един от най-добрите, ако не и най-добрият, но гледах клипче по Ютюб за него и там показваха колко лесно се надраска и дори се огъваше. Най-добрите са на Самсунг.

17.   LG и Microsoft. Най-големи боклуци са Sony и Samsung.

18.   LG, Microsoft и доскоро щях да ти препоръчам и Smasung. Не съм доволен от Sony. Като цяло последните версии на TouchWiz са ми много грозни с тези кръгли бутони горе и това електриково, та след няколко Самсунга мисля да минавам на ЛГ.

Имам Самсунг Галакси Янг и Нокиа Лумиа 520 от 2013 и Самсунга вече започна да дава проблеми с зареждането заради джака, докато Нокиата е като Нова. Сони имам Експериа М от 2014-та и още от началото имаше проблем с екран, чиято горна част от време на време спира да работи. Смениха ми го в гаранция и новия пак има същия проблем. Никога не бих си взел Сони отново, затова ти препоръчвам Майкрософт и ЛГ.

19.   Само Микрософт!

20.   https://www.vivacom.bg/bg/residential/ustrojstva/mobilni-telefoni/htc-desire-526g-dual.html
Ами това ползвам аз и съм много доволна.Само има един недостатък- ако някое приложение спре да работи изведнъж и искаш да я ползваш трябва да си рестартираш телефона.

21.   Huawei P8 Lite Dual Sim. Изключително доволна съм и не откривам недастатъци.