Споделена история от Други

Външно зарядно за батерия
Искам да си нося заредена батерия с мен ( имам две ), защото понякога ми свършва батерията. Досадно е постоянно да ги сменям, за да заредя едната и после да връщам другата. Затова искам да си взема нещо подобно като това. Телефона ми е lg g3 и ползвам 3800mAh подсилена батерия, но искам да си нося оригиналната, за да си я слагам когато другата свърши. От нета разбрах, че нещо такова представлява това : http://papalin4o.com/products.php?product=Външно-зарядно-за-батерия-за-Samsung-Galaxy-S-III
Давайте предложения с линкове, за да си закупя или най добре да е с кабелчето, което се закача за златните неща ( проводници ) за да го ползвам и на другия телефони :)

Коментари

1.   Златните неща... човек, излагаш се.

2.   Вземи си един powerbank. Просто си го носи в джоба или чантата и слагай телефона, когато не го ползваш. Хубавите вървят за около 70-80 лева и нагоре, и ми стигат да си заредя телефона поне три пъти.

3.   Power bank имам ама не го ползвам, защото зарежда бавно, а у е 2А. Относно иди*та, където много знае да обясни как се наричат тези златни неща (написах го така, защото прилича на златно) И не се излагам всичко е анонимно. Занимавам се с ИТ и пак не знам как се нарича, а ти най- вероятно не можеш да си пуснеш фейсбука. Шът ъп но уан кеарс абаут ю.

4.   Нарича се конектор, букса, УСБ и по още 2 - 3 начина поне :)
Има и една поговорка че не всичко което блести е злато :)
Иначе като зарядното може да отдава 2А разряден ток това не означава че батерията ти ще ги поеме. Всички телефонни батерии са ограничени чрез контролер защото иначе много обичат да се палят.
Справка - последния самсунг дето се опитаха да го изнасилят с "бързо зареждане" а сега го изтеглят от пазара защото му гърми батерията.
Ама ти щом си IT си ги знаеш тия работи така че няма какво да се хабим да пишем.