Споделена история от Други

Косата ми не расте от 2 години
Здравейте преди 2 години точно се подстригах и след тази подстрижка косата ми просто спря да расте в момента е на пластове а когато косата е на пластове най-много си личи когато расте :) ползвам треси но ужасно ми тежът. Слагала съм 3, 4 пъти обезцветител след което я направих черна и вече от 3 месеца съм с черна коса страх ме е да я подстрижа пак защото може изобщо повече да не порастне гледала съм блога на Ели Рапунцел взех си и този серум за 69 лв но няма никакъв ефект взех си и хининова вода, хининов шампоан всичко ползвах не расте колкото пъти се консултирам с фризиорката си ми казва да я подстрижем и да сме видели какво ще стане но неискам да я подстригвам защото ми се струва че няма да порастне повече моля ви дайте ми съвет :) благодаря

Коментари

1.   Сега ако спре и срамното ти окосмяване ще се оттървеш от много разходи.

2.   Може и да не расТе но порасНа се пише без Т

3.   Ако всеки ден я мериш с линийката даже ще почне да се скъсява.

4.   Моята коса я постригвам веднъж на 2, 3 месеца, само във краищата и не я третирам със нищо, защото няма нужда, само при по специялни поводи. Преди не ми разтеше косата защото я бодисвах всеки месец и я третирах доста агресивно но и тогава пак си имах някаква дължина. И аз съм я правила тъмна но от това не ми е спирал разтежа. За постригването, те всички фризьорки така говорят :D(ж. 27)

5.   Зависи докъде ти е дълга, но за знаеш, че косата на една дължина спира да расте. Помня учителката ми по рисуване, косата и беше малко под раменете и не можеше да порасне повече, но ако се подстрижеше късо косата и продължаваше да расте пак до педишната дължина

6.   Витамини си вземи. От тея с желязо калции, цинк, мед, Б6, ВЦ и всички тея. Тея разтворимите от аптеката, не фитнес помиите нали. Ище почне да ти расте косата защото са и нужни тези вещества. Както и ноктите ще ти растът по-бързо.