Споделена история от Други

Подарък
Здравейте скъпи читатели на spodeli.net. Ето, че и аз опрях до вашата помощ и съвети. Моят така наречен "проблем" е, че скоро с приятеля ми имаме годишнина, но предполагам се досещате, че нямам абсолютно никаква идея какво да му подаря. Много ще се радвам да ме посъветвате, също така да споделите Вие какво сте подарявали и т.н. Отворена съм за предложения и очаквам Вашите отзиви!

Коментари

1.   аз наскоро имах годишнина първа..
просто взехме храна за вкъщи и седнахме на едно одеало със свещи и т. н.
той ми донесе букет.
мисля че е важно как ще изкарате.
не какво ще си купите.

2.   Подари му нещо дребно, портмоне, часовник, маратонки, колан или нещо друго дребно.

3.   Аз реших да подаря на приятеля ми възглавница с наши снимки и с някакъв сладък надпис. Мисля че е добра идея

4.   Здравей, след месец на мен и моя приятел ни предстои годишнина също (1). Между, четиринайсет и шеснайсет годишни сме. На мен ми се въртят някакви идеи в главата, но нямам никаква представа какво точно да му взема още.
За да ни улесниш можеш да споделиш на каква възраст сте горе-долу, колко години ще направи връзката ви и като цяло неговият стил.
Бих предложила колаж от снимки, на чаша, възглавница, на калъф (кейс) за телефон, ключодържател, гривни с имена/първите букви от имената ви. Друг вариант е например хубав парфюм с любим аромат, часовник (ако носи), ако се интересува от ножове ( често момчетата харесват ножове тип *пеперудка*, понеже си ги въртят наляво-надясно и правят някакви трикчета), някоя хубава запалка (електронна, бензинова например), ако е пушач можеш да включиш и хубава табакера за цигари ( особено с тези картинки по цигарите), пури (кубинските са много добри). Ако сте по-големи и има кола, нещо за нея ( например скоро гледах в Технополис много добри навигационни системи). Ако си пада по музиката можеш да му вземеш тонколонка за телефон. За самата вечер може да вземеш хубаво вино. Ако водите полов живот ( извинявам се за коментара, но не е толкова нецензурен и се надявам да не стане така, че да не го одобрят заради това), та.. Добра идея е да му приготвиш еротична изненада. Да се облечеш предизвикателно, да вземеш белезници, да го намажеш със сметана например... Мисля, че дадох идеи, но както казах, опиши годините, връзката и интересите му, за да те насочим.
Темата ще ми е от полза и на мен, така че ще я следя.