Споделена история от Други

Объркан съм
Здравейте. Ще говоря на кратко... На 18 години съм от София и имам приятелка която живее в Пловдив. Запознахме се преди 5 години в сайт за запознанства от там почнахме да си пишем и имахме интереси един към друг искахме да се видим но бяхме още малки за каквото и да било. Тази година тя дойде с родителите си в София и за първи път се видяхме. Преди някъде около 2 месеца почнахме да си говорим по телефона след това се превърна в видео чат и почнахме да си говорим на |Бебе| и след това се видяхме. Всичко вървеше прекрасно всяка неделя се виждахме макар и да не стигаше ни беше много приятно виждането първия ни месец бяхме в Пловдив на хотел прекарахме си чудесно любовни игри бля бля бля. Втория месец го пропуснахме защото тя беше много болна не искаше да дойда за да не се разболея а аз не исках да идва за да не се разболее повече и го прекарахме в чат. Колкото и не лепо да звучи. Преди втория ни месец имахме още едно отиване на хотел но в София тя тогава ми подари сърце просто подарък не поради някаква причина. Тя има семейни проблеми не се кара с родителите си а други плус това в училище я натоварват много и на нея и е трудно. Един ден тя отиде на театър аз и бях казал да ми звънне към 9 защото няма никакви рейсове в Пловдив след 9 и нормално да съм притеснен нали? Бях и казвал преди да не ползва таксита поради една моя случка и не исках да се случи и това с нея тогава не се скарахме а просто обсъждахме това какво е направила и защо е станала след това почна да се държи странно почна да ми пише по рядко да е по студена към мен докато не настъпи денят в който аз и звъннах и тя говореше с някой. Аз изчаках и и звъннах пак още говореше нито ми писа че се е случило нещо нито нищо и тя ми каза че е говорела с приятел които се е разделил с приятелка си и той и е звъннал и на мен ми стана кофти защото тя ми беше казала че е спряла всякакви контакти с момчета нито си пише нито нищо и изведнъж някой и е звъннал да и каже че се е разделил с приятелката си беше ми много объркано не знаех дали да повярвам макар че не е не възможно това да се случи тя тогава ме излъга... че си има друг приятел почна един не точно скандал а изразяване на емоции един към друг тя ми каза че ще съм много по щастлив с момиче от София и аз и казах че няма момче и съм убеден че няма друго момче освен аз и се оказах прав тя си изтри Фейсбук заради мен както така и аз останахме да си пише във вибер и след този разговор и него го изтри не искаше да говорим защото тя щеше да плаче както така и аз но аз настоявах накрая говорехме и разбрах по нейни думи че родителите вече не позволявали тя да ходи в софия което ми беше много объркано защото аз с техните родители имам идеални отношение и 2 дни в мъки не издържах и питах майка и как е тя тя ми каза че плаче всеки ден и не иска да се вижда с никой и тя не знае какво става и защо сме се разделили след което майка и ми каза какво е приели са я на работа в деня след театъра когато почна да не ми пише толкова много и т. н и работата и била събота и неделя което отлага виждането ни и тя се е депресирала не знам как да го нарека и е видяла че няма друг начин освен това да се разделил за мое добро защотото тя нямала да ми каже че са я приели на работа така разбрах и че родителите я пускали да ходи в София след още един ден тя ми прати сърце в друг чат и и казах че всичко ще се оправи и и обещавам всичко да бъде наред и че ще сме заедно не зависимо какво се случва с нас майка и ми беше казала да не и казвам че си пишем с нея за да не се скарат минаха още 2 3 дни и почнахме да си пишем по нормално пак по рядко си пишем но това е заради работата а нея я е страх да ми каже за да не си помисля че има друго момче или че прави нещо не редно и т. н
И разбрах от майка и че искала да мине време за да я забравя аз и казах че ще се боря за нея защото я обичам и няма да се предам за каквото и да било на света може и да звучи нелепо за 18 годишно момче но да искам да бъда с нея. И стигнах до тук че не знам дали тя найстина иска да и дам време за да се оправят нещата или ми казва да и дам време за да я забравя вчера си писахме попринцип тя ми каза че все още не може да вдигне телефона защото ще и стане мъчно за мен и пак плакане и т. н но вчера и предложих по скайп да гледахме някой филм и тя се съгласи моментално което беше странно и ме обърка още повече и не знам какво да правя. Ходя в на училище след това на работа когато съм на работа си пишем постоянно. Исках на няколко пъти да отида до пловдив да говоря с нея без да казвам на никой но за момент се оправяхме и измисляхме някаква тема или нещо от сорта. И аз не отивах. Моля ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарен!!!

Коментари

1.   Неграмотник! Не успях да изчета всичко. Може ли изречения по 20 реда, бе? !

3.   Ами нещо е объркано.. Нерзбрах защо тя не ти е казала, че започва работа? В това няма нищо срамно или страшно.. Според мен разстоянието ви пречи, а около нея има ухажори... Изобщо врезките от разстояние са сложни, особено в тази възраст. Защо ти не ходиш при нея по-често?

4.   Учителката ти по БЕЛ се търкаля в гроба. Почуствах се мръсен от жестоката ти неграмотност.

5.   Когато човек има проблем, не усеща, че е написал 20 реда. След, като не можете да помогнете, не го правете. Първо "неграмотник", после "бе", да ви с*ра на интелектуалците! Здравей, Момче!
. Стисни зъби и продължавай. Младостта прави спонтанни неща понякога, необясними. Връзката от разстояние не може да продължи дълго, за съжаление. Много такива си заминаха, пред очите ми, дори хора с деца и семейства. Когато се почувства самотна, млада е, нормално да потърси утеха. Всяко нещо се преживява, нужно е малко време и една нова любов. 20 години-най хубавата и луда възраст! Живей, забавлявай се, прави любов! И всичко неизбежно ще дойде на мястото си!

6.   Когато човек има проблем, не усеща, че е написал 20 реда. След, като не можете да помогнете, не го правете. Първо "неграмотник", после "бе", да ви с*ра на интелектуалците! Здравей, Момче!
. Стисни зъби и продължавай. Младостта прави спонтанни неща понякога, необясними. Връзката от разстояние не може да продължи дълго, за съжаление. Много такива си заминаха, пред очите ми, дори хора с деца и семейства. Когато се почувства самотна, млада е, нормално да потърси утеха. Всяко нещо се преживява, нужно е малко време и една нова любов. 20 години-най хубавата и луда възраст! Живей, забавлявай се, прави любов! И всичко неизбежно ще дойде на мястото си!