Споделена история от Други

Охладител на лаптоп
Здравейте! Сподели. нет, ще съм ви крайно благодарен, ако публикувате поста ми. Благодаря предварително и на тези, които ще го прочетат и ще ми отговорят! Става дума за прекъснат кабел на охладител на лаптоп. Понеже съм студент и тези дни при злополука, без да искам, скъсах кабелите на охладителя за лаптоп, така, че самото жлебче или как се нарича онова там, което се пъха в джаката на лаптопа, се отдели от целия охладител, тоест, скъсаха се жиците. Нямам пари за нов, какво да правя? Биха ли могли евентуално да го оправят в сервиз? Ако не става, колко са най-евтините охладители? Гледах в интернет, и по - евтини от 20 лв. не намерих.

Коментари

2.   Може да си купиш някой втора употреба от ОЛХ или от Базар. бг.

3.   Аз му слагам една лед студена биричка на моя и му е екстра.

4.   E то ако мислиш че в сервиз с по малко от 20 лева ще минеш...
Айде 10 да са ама пак не си сазлужава. Хващай поялника и тинола и го почвай :) То не че е много работата де, само два кабела са дето дърпат 5V от USB-to.

5.   Ъм, не можеш ли да намериш някой да го запои поне временно? Баща ти? Майка ти? Не се шегувам-по-възрастните хора доста разбират от такъв тип неща. Ако, си на общежитие няма ли някой около теб, който да разбира от кабели... Ако, имате група във фейбук пиши, че имаш нужда от помощ и все някой ще удари едно рамо срещу една биричка или пък ти да му помогнеш с нещо от което разбираш.
Отделно виж дали самия usb кабел не може да се махне и да го смениш с нов...

6.   Благодаря за съветите! : ) Вече си купих нов, работи перфектно. Още веднъж, благодаря!