Споделена история от Други

Защо не мога да си намеря момиче?
Здравейте, интересува ме защо не мога да си намеря момиче, пробвал съм какви ли не варианти. Търсил съм навсякъде. Разбира се, съм срамежлив и не мога да заговоря момиче, но пък на всичкото отгоре и те не ме заговарят. Вероятно в интернет мога спокойно да пиша на момиче и ако я харесвам ще мога спокойно да разговарям и на живо с нея, но от интернет нищо не се получава, именно защото не мога да намеря нито една. Има ли някакви други варианти да си намеря момиче, като изключим клубовете там не се чувствам на своето място, но ако оттам ще си намеря момиче бих отишъл и там.

Коментари

1.   От кой град си

3.   Шах и мат си. Щом и те не те заговарят.

4.   Не е проблем срамежливостта, по скоро си финансово непривлекателен за госпожиците.

5.   От Благоевградска област.

6.   Запиши се на някакво литературно четене, нещо с книги - абе на някакво място, на което ходят такива по - срамежливи и скромни хора като тебе.

7.   И аз сам подобна но момиче

8.   Момичетата не те заговарят, защото и те са срамежливи и се притесняват.
Е, ти все си мъж, нали така. Редно е ти да се вземеш в ръце и да направиш първата крачка. Така че, все някога трябва да се престрашиш, няма как. Поеми активността в свои ръце и не се притеснявай! Пробвай да заговориш някоя, най-често се получава като проявиш и чувство за хумор. Ако стане, стане, ако не стане пробваш с друга. И така докато намериш. Все някоя ще откликне на чувствата ти.
По-смело го давай и по-активен в заговарянето и контактите!
Недей да чакаш, някой друг да ти свърши работата!
Който търси, намира! Смело и това е!
Никое момиче не харесва страхливите! Те също чакат някой да ги заговори, някой да ги разсмее, да ги почерпи, да търси тяхната компания, някой да ги закача, да им помага, да ги изпрати до вкъщи и т. н.!
Успех!

9.   Ми според мен си си отговорил, какво не ти е ясно?

1) Момичетата като цяло не се интересуват от другият пол. Интересуват се от себе си и какво другият пол може да им предложи. Разбирай от романтика, ласки, преживявания, до отговорности, пари, услуги. Ако ти не покажеш на момичето какво тя може да получи чрез теб, за момичето си сиво пространсвто. Естествено, не очаквай жена да ти го признае това, затова човек трябва да си съди главно от своя опит.
Така че първо се отърви от срамежливостта си. Притесняваш се, мислиш себе си като нещо по-долу от момичето, което не е вярно. Трябва да се имаш за повече, за по-ценен, по-уверен, да го показваш. Една жена винаги търси "нещо повече" от себе си. И като пари, и като увереност, и като интелект. Никоя не търси по-малко... Не са детективи да те оценяват, защото както писах, те и не се интересуват наистина от мъжете като хора, всичко е в позата която имаш.

2) Зарежи интернет, той става до там, да си уредиш среща в реала. Иначе не задълбавай. Жената е визуално същество. Трябва да види с очи, да пипне с ръка. Говоренето на абстрактни теми, споделянето, дори и да се случи е просто един филм, който рядко води до някакви реални взаимоотношения. Жените най-вече търсят тоя начин на комуникация да си запълват времето между истинските гаджета. Един вид, търсят внимание, но от дистанция, защото по една или друга причини, не искат да са даден човек реално.

10.   Сега ще ти издам тайната: сайтове или приложения за запознансто. Преди да кажеш, "не става", погледни си добре профила - хубава снимка ли е, прилична (аз тия дето изглеждат като нахакани и арогантни мачовци веднага ги режа). Напиши си от какво се интересуваш, гледай да няма грешки. Има едно много известно приложение за телефон, но не знам дали мога да му кажа името. Там става много лесно всичко.