Споделена история от Други

Избор на смартфон
Здравейте, моля да ми препоръчате телефон, който да има 5MP предна и 13MP задна, с добър говорител и микрофон. Тоест да изолира шума отвън и да има добра чуваемост с човека, с когото разговарям. По възможност да е до 600лв. Благодаря предварително:)

Коментари

1.   Моят е Lenovo p70-A с 5 инчов дисплей, 5 мп предна, 13 мп задна, 4000 ма батерия, 8 ядрен процесор на 1. 7 всяко ядро и работи под ОС Андроид 4. 4. 4. Имам го от 1 год и съм много доволен, никакви лагове, засечки и прочее - работи като добре смазана машина! Бях много скептичен при покупката му, именно заради марката, но останах приятно изненадан! Успех с търсенето!

2.   LeTV Le Max - http://www.honorbuy.com/314-letv-le-max-smartphone.html

3.   Lenovo Vibe P1

4.   Здравей,
ако не държиш да е самсунг или айфон, но също така много добър и не се притесняваш да пазаруваш онлайн ти предлагам този:
Model:Xiaomi Redmi 3s Pro
Release Date:2016
Operation System:Android
Unlock Phones:Yes
Google Play:Yes
Battery Capacity(mAh):4000mAh
CPU:Octa Core Qualcomm
Camera:13. 0MP, Back 5. 0MP
Thickness:Ultra Slim(<9mm)
SIM Card Quantity:Dual SIM Cards
Display Resolution:1280x720
Recording Definition:1080
RAM:3G
Цена: $132. 99 $25. 17 доставка с DHL, курс на USD/BGL 1. 85, което прави общо: 291, 37лева.

Ето линк към сайта, от който аз пазарувам редовно: http://tinyurl. com/hdxntsp

Препоръчвам ти да използваш доставката на DHL, много по-сигурно e.
Поздрави!

5.   Хуауей П9 т 1 камера, но най-собре LG-то с кожения гръб. Обаче смени гърба да не те мислят за садист. Задна камера-1к мегапиксела, предна-8 мегапиксела.

6.   Samsung Galaxy S6 - страхотен телефон е във всяко едно отношение, 16MP задна камера (уникални снимки) и 5MP предна. Има и много памет, от както го ползвам съм изключително доволна. Малко по-скъп е от определения ти бюджет, но предполагам сега по Коледа ще пуснат промоции. Иначе има и по-евтини варианти на самсунг, които също си заслужават и са до 600лв. Например А5 2016 или J7. Аз като цяло от Самсунг съм най-доволна, ползвала съм и други телефони на марката. На външен вид са много стилни и красиви, а и параметрите им са от най-висок клас. В сравнение с другите марки са много по-добри според мен, но ти си решаваш де. Аз това мога да те посъветвам. :)

7.   От номер 5: Авторе, забравих да ти кажа, че LG-то е с 16 мегапикселова преснакамера, но зарежи, 680 лева е. Хуауей П9 с 1 камераима 13 мп преднаи 5 мп задна камера. Леново не купувай. Те са боклуци, направени да ядосват потреителите. Мисля, че по нервите от такън ми поникна тумор, данода не съм прав. Не купувай Леново!

8.   Имаш ли предпочитания към марка?

9.   Бих ти препоръчал смартфон Lenovo Vibe K5 Note. Телефонът е с добри параметри. Ако решиш да си вземеш такъв телефон, може да следиш в ardes. bg, тъй като там доста често има намаления.

10.   Аз лично имам добри наблюдение от Леново, не са лоши.