Споделена история от Други

Гнусни и противни истории, написани неграмотно !
Здравейте ! Аз съм момиче на 22 години и никога не съм била отличничката в клас, дори по български език и литература бях една от най-слабите. Не мога да се похваля и сега с кой знае каква грамотност, но малко от малко се старая. От скоро преглеждам такива подобни сайтове за анонимни споделени истории, но този специално, от абсолютно всички, е единствения, в който не се допускат извратени, педофилски и обидни истории или коментари.

Толкова бях възмутена, когато в един небезизвестен сайт прочетох такива истории, че просто се зачудих какви са тези хора, които го поддържат този сайт. Ставаше въпрос за някакъв педофил, който иска съвет от хората, какво да направи с момиченце от първи клас, за да и спечели доверието и да може да си легне с нея! Направо ми се разтрепера всичко! Тогава написах коментар, за това как може да се допускат такива истории да се побликуват, това е все едно някой обиец да направи самопризнания в такъв анонимен сайт, но понеже е анонимен да стоим със скръстени ръце! След един ден коментара ми беше изтрит,но историята си беше още там! Тогава отново писах, но вече не беше свързано толкова с противната история, а отправих въпроса директно към хората поддържащи сайта. Попитах ги дали имат деца, и нека поне за секунда си представят, че това дете в тази история е тяхното. След един час коментара ми отново беше изтрит. А да не говорим и колко неграмотно пишат абсолютно всички там, почти няма написано на кирилица. Искам да благодаря на spodeli.net, че всичко тук е изпипано до последно, и когато отварям да прочета някоя история знам, че няма да бъда разочарована.

И все пак, не може ли някой да ми обясни,как може "куцо,кьораво и съкато" да споделят гнусни и противни историйки и да им се дава право на анонимност !?

Коментари

1.   За написаното като съдържание съм съгласна с тебе. Но моля те когато говориш за грамотност, поне си преглеждай написаното за грешки. Не се казва "обиец" а се казва "убиец", и моля те не я оправдавай тази груба грешка като пропуск допуснат в бързината или като техническа грешка, защото ако си погледнеш клавиатурата на компа ще видиш, че там буквите "о" и "у" са на достатъчно отдалечени места за за може едната буква по невнимание да бъде натисната вместо другата.

2.   Еми така е...според мен обаче повечето истории от подобен тип са измислени...все пак никой не е чак толкова глупав или извратен че да "сподели" или поиска съвет за нещо от този род...какви ли съвети би очаквал да получи един педофил...хората който пишат подобни истории хич ги няма от към акъл обаче поне тези който пишат коментарите все още са с всичкият си...

3.   Евала ти праим мацка :)

4.   Браво моито момиче/казвам го защото синът ми е на 20/ Докато има хора като теб а те са болшинство повярваи такива като този или онзи които подържа сайта нямат шанс. Още повече че си само на 22. Аз да си призная на 22 маи не бих могъл толкова добре да се изразя. Браво и успех

5.   /от автора/ хей, номер 1 , по-спокойничко с нападките ! Ако си прочел/а добре какво съм написала в началото, повтарям "никога не съм била отличничката в клас, дори по български език и литература бях една от най-слабите. Не мога да се похваля и сега с кой знае каква грамотност, но малко от малко се старая." Аз говоря за наистина, ама наистина "неповторим" и непоправим правопис !!!

6.   Уаууу , браво номер 1 ! Открил/а си ми грешка ! Само че, ако беше прочел/а правилно какво съм написала в увода, повтарям : "никога не съм била отличничката в клас, дори по български език и литература бях една от най-слабите. Не мога да се похваля и сега с кой знае каква грамотност, но малко от малко се старая.", едва ли щеше да отправяш излишни коментари. Когато говоря за неграмотност имам предвид не едно "у" или "о" , а поредица от правописни грешки!!! Ти виждал/а ли си в изречение по десет, защото аз видях и сигурно от 1000 посетители в онзи сайт- петима да са писали вярно. И все пак ...да не говорим за това

7.   От случайна посетителка: номер едно ти си малоумна (малоумен) преди "като", "когато" и "а" се слага запетая, и не се пише "за за" ами "за да". Преди да критикуваш просто се виж първо ти с какъв правопис си. Дори децата във втори клас знаят къде се пише запетая.

8.   Цялата изтръпнах... Добре, че има съвестни хора като теб! Понякога не става нищо - такова ни е обществото, но друг път оправяте нещата... Благодаря Ви, че Ви има...

9.   Да ви кажа, че почти няма човек в тоя сайт, който да не прави никакви, ама наистина никакви правописни грешки. Честно казано, хората пишат тук, за да получат помощ и подкрепа, а не за да им броят грешките...макар че ми става доста неприятно като чета някоя изповед, написана от човек на възрастта на родителите ми, който е допуснал такива глупави грешки.

Други такива сайтове не знам, но явно там е по - зле, а това, което прочетох по - горе беше просто уникално. Защо да не иска тоя човек помощ, явно и преди е влизал във въпросния сайт и знае, че там ще му помогнат.

10.   Към авторката: Добре дошла в България! Повечето неща тук се правят между другото(като например модерацията на някои сайтове). Използвам случая да поздравя екипа на сподели. нет за това, че си вършат работата наистина добре. Надявам се, че този сайт ще остане защитник на тезата, че анонимен сайт не значи непременно сборище на всякакви перверзници и зона за тийнейджърски фантазии, в каквото са се превърнали повечето такива сайтове.