Споделена история от Други

Избор на нов телефон
Здравейте! Старият телефон HTC Desire 526G ми се развали и искам да си купя нов. Проверих там където го взех на изплащане(Виваком), но се оказа, че е изчерпан. (Старият ми телефон го купих началото на учебната година през 2015. ) Разполагам с 330 лева, но имам и още 90 лева в една касичка, която трудно се разбива. Предпочитам да не е Айфон, защото според мен е ужасен. По възможност да има повече памет, да е бърз и да не се разваля бързо. Моля за съвет какъв телефон да си взема.

Коментари

1.   Препоръчвам OnePlus като модел. Скоро ще излиза новият, така че 3Т (и старите модели които трябва скоро пак да ги покажат) ще падне като цена. Един познат го има, струва си - бърз телефон, повече РАМ, хубава камера, добри цени. Има го тук oneplus. net

За по-евтин вариант, можеш да погледнеш една българска фирма Revo - в момента ползвам моделът им 555 и не е лош - revo. bg
Правец също имат добри отзиви, но може да не им харесаш параметрите - pravetz. bg

Иначе като цяло не трябва да се гледа пазарът тук - ограничен брой устройства, високи цени. Фирми като ZTE дават добри устойства, ZTE Axon 7 е ОК вариант. Make your choice.

2.   Не знам брат. Хубав телефон, който не се разваля и е бърз за 400 лева няма. Но със сигурност не купувай леново (нарочно с малка буква). Аз имах леново и все ми правеше въртели, докато не му показах юмруците си. :)

3.   Не харесваш Айфон. защото не можеш да го имаш. а не защото е ужасен. Аз имам Айфон 5. 6 и 7 и съм супер доволна. Взех си ги със 128гб. което е доста памет. Камерата е супер хубава. телефонът не забива. отваря всичко супер бързо и никога не съм имала някакви проблеми с него. Родителите ми също имат и са доволни. Това е истината-хората. които не могат да го имат го обиждат. За 330 лева няма как да си вземеш хубав голям телефон с много памет и да не забива. Хубавите телефони започват от 700 лева нагоре. Не знам защо просто не помолиш ваще да ти вземат на изплащане и ще им дадеш тези пари. които имаш за първоначалните вноски и те да доплатят останалите. В момента има Айфон 5 за 500-600 лева. а като излезе аз си го взех за 1200 лева. Цената му падна доста откакто излезе 7. Ако толкова много уж не ги харесваш тогава си вземи телефон Сони. Те са много хубави. но пък са скъпи. Ако намериш по-евтин ще е хубаво.

4.   От номер 2 до номер 3: Ти пък кво даваш акъл. Ною е ученик и откъде да има хиляди за една дрънкалка? И той въобще не та прави нещо повече. То и аз ве мога да имам Бентли, ама не го обиждам. И тою не каза нищо лошо за Айфон. Най-добре ще е вие с айфоните и айпадите да спрете да ни обиждате, за дето не сме можели да ги имаме. Аз вече се обиждам! Ако се чудиш кой ти даде 1 звезда, това съм аз. И да знаеш, нямам нищо против Епъл. Готини са, но са безбожно скъпи.

5.   Имам два телефона, и мога да кажа от опит за тях. Единия е Леново Р70 - страхотен телефон, но ще се съглася с поста по-горе че на Леново все им куца нещо. При мен понякога се получава насичане на образа на камерата, което е адски дразнещо. Също бих препоръчал въпреки хубавите параметри - избягвай Леново, колкото и да супер, все крие лоша изненада. Другия ми телефон обаче ми покрива всички изисквания, Prestigio 7500. Много добра камера, всичко върви гладко без забивания и на много тежки игри, а цената му влиза в бюджета ти. Та като препоръка от мен, телефона си струва. Ето и сайт с подробности и възможност да се купи.

http://mallbg. com/Таблет-Prestigio-Wize-3147-3G-70-инча-TN-Dual-SIM-13Hz-Quad-Core-1GB-8GB-Android-60-PMT3147_3G_C_89549. html

Но все пак преразгледай си отношението към айфоните, в много отношения са много по-добри от андроид. Просто мнение!

6.   Предпоследния флагмен на дадена компания. Имам тлефони от 2013, които работят супер добре, но просто нямаха 4g и не можех да ги ползвам.

3 - Евала изказване!

7.   Аз ти препоръчвам Samsung Galaxy J5 или J5 (2016) - тези модели са прекрасни нито са някаква измислена марка, нито са някакви боклуци, които ще ти забият на втория ден. Голям екран, предна и задна светкавица... ако се поразровиш из нета ще останеш приятно изненадан. Аз самата притежавам J5 и за година и полувина не е забил. Постоянно си свалям какви ли не приложения и все още си работи супер.... недей да питаш колко пъти е изпускан и пак няма и драскотина. Горещо ти го препоръчвам, а и пасва прекрасно в бюджета ти. Късмет в избора.

8.   Номер 3 е права за абсолютно всичко освен за частта със сонито. Номер 2/4 не знам защо злобееш, момичето се е изказало абсолютно вярно на 100%, не харесва айфон, защото не може да го има, ти - също! Някога някой от вас хейтъри притежавал ли е айфон закупен чисто нов? Знам, че отговорът е не, защото ако беше, нямаше да пишете подобни глупости. Смяташ, че хората с айфон те унижават, защото съдиш света според себе си, ето това ти е проблема ;)

10.   До номер 3 и 8. Корабен механик съм. Вадя 7500лв. на месец в момента. А кажи ми ся защо не харесвам и не искам да си копувам Айфон? По-скоро ще карам с нокиа 3310 отколкото с айфон. Единствено на айфоните им признавам камерите, но нищо друго. Ще почнете ли сега да ме хейтвате заради това, че може би (!!!! ) печеля повече от вас??
До автора - Xiaomi Redmi 3 S или Xiaomi Redmi 4 Prime. Имам приятели с такива. Здрави, стабилни всичко им е 6 точки. Лично аз съм с Galaxy S5

11.   От номер 2/4 до номер 8. Ти ше видиш как ще си купя Айфон 3гс.