Споделена история от Други

Търся един забравен аромат
Здравейте! Преди доста години, бях студентка, си купих 2 парфюма-"Джамилати" и "Аламира". Бяха с надписи на арабски. Много ги харесвах! А и те си бяха уникални парфюми! Навсякъде съм търсила-и в интернет, и в руски сайтове, но не намирам никаква информация за тях. Много ми се иска да ги имам отново, те не бяха скъпи - от кварталната парфюмерия. Казаха ми, че арабски парфюми прави Расаси, но не зная къде има магазин в София на такава парфюмерия. Много се надявам някой да ми помогне да я открия, за което искрено благодаря! Искам някак да се върна там, в младостта, с това ухание...

Коментари

1.   Здрасти!
Това ми звучи познато. Аз също много харесвах тази арабска серия - прекрасни горчиви и омайни аромати. Любимите ми бяха Саадикуати и Маабоабати. Търсила съм ги навсякъде, но... уви. Само за информация - производителят на парфюмите е Англия, сигурна съм. Ако си се добрала до инфо къде да ги намерим, моля те - пиши!

2.   И аз ги харесвах, търсих ги в нета, на просто няма информация за тях! Дори и снимка няма... Някои да знае нещо подобно на тях, което да го има в БГ?

3.   Aз, също го търся този пaрфюм"Джaмилaти"!Моля, aко нaучите повече пишете.