Споделена история от Други

Сън, който ме развалнува и искам да разтълкувам
Сънувах, че получавам мейли на пощата си от няколко човека, с които сме си играли като деца на село (в самия сън сме играли на село, а в реалния живот не си спомням дали изобщо са съществували тези деца в детството ми, мисля че НЕ... ). Бяха ми изпратили писма с мои детски снимки, на които съм на около 5години, и техни като по-малки и по-големи и търсиха контакт с мен, надяваха се да им отговоря, да ги помня и позная. Нямах представа как са открили мейла ми, разглеждах писмата и снимките им, които бяха прикрепени към писмото, но не се сетих кои са. Само едното момиче си спомних кое е, защото много ме трогна нейното писмо и снимките й, тя имаше мои детски снимки, всъщност май само тя имаше мои снимки. Сетих се кое е момичето насън и се разплаках, спомних си колко силна връзка сме имали като деца и колко сме играли и ни е било приятно заедно, и гледах снимките й като вече по-голямата и си викам ''не се е променила много, същата си е, само че по-голяма''. Чувството, което изпитвах към това момиче беше толкова истинско, блажено и чувство на истинска приятелска любов, на носталгия към онова време и ми беше тъжно, че сме прекъснали връзката си.... След като се събудих, установих, че тези хора не ги познавам и не са били в детството ми. Но все още като се сетя за последното момиче, чувствам странна връзка, все едно сме част една от друга.
Интересно ми е, какво означава този сън. Накара ме да плача в съня си, до сега не ми се беше случвало.

Коментари

2.   Пaрaлелен свят?
Дaли си резус негaтивен? Aко е тaкa...често се случвa при нaс дa си спомняме нещa.. от генетичнa пaмет...
Aко си, ще рaзбереш товa.