Споделена история от Други

Публикацийте за сприятеляване във facebook
Здравейте... Имам проблем с Facebook, винаги когато приема поканата за приятелство на някой и излиза публикация със сприятеляването ни и често отдолу пишат нещо от сорта на, , заграждай" и нш пободно или обидно и често съм стигала до караници... Таа въпросът ми е ако знаете начин да не ми излизат тези публикаций пишете

Коментари

1.   Да фак?
За първи път, ''чувам'' за нещо подобно.
Вирус?
Защо не преинсталираш компюъра си, или ''почистиш'' с антивирусна за всеки случай...

2.   И на мен ми излиза като събитие на стената ама не ми е проблем. Сигурно може да се махне от някакви настройки ама до сега не съм се занимавал.

3.   Влизаш в профила си и цъкаш на "Приятели", появява ти се списъка с приятелите, в горния десен ъгъл трябва да цъкнеш на "Редактиране на поверителността" - обозначено е с нещо като моливче. Има падащ списък, направи си ги на "Само аз", и приятелите и последваните, така никой няма да може да вижда списъка ти с приятели и кои хора си последвал, когато ти влезе в профила.
А това, за което питаш, за да не се появява в потока от новини публикация, че си се сприятелил с някой, трябва веднага след като се сприятелиш да влезеш в профила си и да цъкнеш на "Регистър на дейността" или "Преглед на дневника на дейностите", там би трябвало да се появи като последна дейност нещо от сорта на "Вие се сприятелихте с еди кой си", цъкаш от дясната страна отново на моливчето и даваш тагче на "Скрито от дневника". И това трябва да го правиш всеки път след като се сприятелиш с някой и не искаш да се показва като публикация.
Обяснил съм ти го за компютър, от телефона пак е същото мисля.
И на мене ми се случваше същото, но му хванах цаката. ;д

4.   Мхмм.. Ако някой знае къде в настройките трябва да вляза да пише

6.   Ехее мерсиии☺

7.   Като цяло Facebook е сайт, който прави хората нещастни, не сте ли го забелязали... Хората станаха баси тъпите.... имам чувството, че ходят по разни места и се снимат, само и само за да могат да се покажат на другите и да получат лайкове... Всеки човек има потребност от одобрението на другите, и този сайт превръща тази потребност в МАНИЯ. Всичко е много хитро измислено, за да можеш да се пристрастиш. Но като цяло филма е много тъп. :(

8.   Стига с тоя фейсбук животът е навън не в социалните мрежи!