Споделена история от Други

Изглеждам много по-млад
Здравейте! На 21 години съм, но постоянно ми се случва да ме мислят за непълнолетен и да ми искат лична картина за щяло и нещяло. Казват ми, че изглеждам все едно съм на 16, 17 или най-много 18. На моменти ми писва. Не съм висок(около 1. 70. ) и съм слаб(около 60кг. ), имам и доста лека костна структура. Нося около 40 номер официални обувки, но кракът ми е тънък и винаги са ми широки. Китката и пръстите на ръцете ми също са доста тънки. Стават ми 55-56 размер пръстени. В лице съм доста младолик, затова си пускам брада, която да ме прави по-възрастен. Всички дънки ми стоят широки, защото имам много слаб ханш. Тренирам, спортувам, храня се, всичко редовно, но качвам много малко и не ми личи толкова. А химия не искам да почвам...
Постоянно ми повтарят, че след години това ще ми е страшно удобно и полезно(че изглеждам по-млад), но в момента определено не ми харесва. Това ми се отразява и на самочувствието.

Коментари

1.   И аз съм като тебе, на 20, 173см, със "слаба" костна структура.
Кофтито е че и брада нямам.
И аз бях 60 кила, но след здрави тренировки успях да кача до 68 и определено имаше ефект, вече ми дават поне 18, а не 16 :D
Също така зависи и как се държиш с хората. Говори с по-дълбок глас и се дръж по-мъжествено.
Що се отнася до жени - излизам предимно с момичета между 17 и 19.

2.   Здравей! Когато бях между 17 и 24 години и на мен ми беше неприятно, че ме мислеха за по-малка и се облиичах така, че да изглеждам по-възрастна. Аз също съм младолика. Сега съм на 33 г. и понякога пак се случва да помислят, че съм на 17--18, но не се ядосвам, а напротив - мисля, че човек да изглежда по-млад е голямо предимство. Хората са прави, че ти го казват. Сега се дразниш- нормално е, но в по-късна възраст ще започнеш да го цениш. Горе главата и се приемай, какъвто си. Няма нищо по-хубаво от това.

3.   Номер 2, не се изхвърляй чак толкова. На 33 най-много да приличаш на 29-30, но за по-малко години е невъзможно! Моето гадже на годините на автора, да мислят я за прокурорско дупе, но пък тя се кефи.

4.   Това е най-хубавото да изглеждаш по млад от действителността. Радвай се за повечето хора е просто мечта, сега искаш да остарееш, но по-късно всеки желае обратното. Наистина си доста слаб аз съм толкова, а със сигурност ще изглеждам по-пълна от теб, но пък и съм по-висока Наблегни най-вече на килограмите още малко