Споделена история от Други

Среща на живо за първи път
Здравейте! Пиша за съвети как да се държа на първа среща на живо с момче по-голямо от мен. Имам предвид, че ние се познаваме от горе-долу година и това лято ще се видим за първи път, защото живеем далеч един от друг. Предимно само си пишем съобщение, коментираме снимки един на друг, но се съмнявам, че ще мога лично да му кажа, че го обичам както в чата. А и аз принципно съм срамежливо момиче и ме е страх да ме се обиди от това, че мога да се гипсирам и да не кажа нищо

Коментари

1.   На такива срещи не ходи сама, а вземи приятелки, без да го предупреждаваш. Кажете му, че сте се срещнали случайно и те са решили да дойдат с вас. Не се знае какъв психопат може да излезе този, въпреки че си мислиш, че го познаваш достатъчно.

2.   Ееее, не.... Аз бях по абсолютно абсолютно съюия начин.
Има едно момче с което си пишем 24/7 така да кажа и все си пращахме такива стикери със сърцаа амм той казваше, че ме обича, а аз също де... ии той искаше да се видим някой ден, но мен ме беше наистина много срам, защото нося брекети ( ще прозвочи малко странно, но все пак ) Та както казах нося брелети и ме е много срам, но само от него, незнам от никой друг, но само от него. Ама вс еоак преди 2-3 дена мякъде му предложих д аилзензем и всичко мина прекрасноо....!!!!
Аз мислех ч, че ще се вцепена, но не говорихем си опознахме се оше повече ии така.... Та иках да ти кажа предложи му да илзезнете. Не се срамувай! Все пак няма нищо срамно да илзезнете и да си говорите ии така... Не се притеснявай

3.   Дръж се естествено. Говорете си на общи теми...

4.   Имам връзка от 3 години и 4 месеца по този начин. За това време сме се виждали само веднъж, поради това че съм малка. Обичаме се много. Първата ни среща бе незабравима, краката ми трепереха, щях да припадна.