Споделена история от Други

Бръчки на 14 - дали е възможно?
Здравейте!
Аз се казвам Десислава, на 14 години от Велико Търново... искам да попитам дали е възможно на 14 годишна възраст да се появяват бръчки...
Аз си мисля, че имам бръчки около очите и е така, но четох в различни сайтове, че това са мимически бръчки, но все пак са бръчки и с времето ще се появят още по големи... как бих могла да се преборя с тях... четох че не трябва да се използват още от сега кремове, фон дьо тен и разни такива... аз използвам фон дьо тен и обикновен крем за лице, защото кожата ми е суха... и съм чувала, че е добре да е по мазна кожата за да не се появяват бръчки.. (: молявии помогнете ми и ми кажете дали наистина имам бръчки и с какво мога да ги премахна, ако е възможно... благодаря предварително.

Коментари

1.   Още ти е детско личицето и не се е оформило. Ще изчезнат : ) Разбира се, с годините пак ще се появят, но това ще стане след мноого годинки ; )

2.   Деси невъзможно е да имаш на 14 години бръчки възможно е да имаш малко от гадните пъпки :Д. В пубертета си, така че може да е от всичко аз казва ти го момиче на 15 :Д

3.   Да, възможно е да имаш бръчки от мимики дори и да си на 14. Аз лично имам приятелка, която има бръчки на челото, защото постоянно си го бърчи като говори (и тя е на 14). Моят съвет е просто да опиташ да не правиш никакви мимики и може да изчезнат. Това не е от фон дьо тен.

4.   ами да имаш бръчки от тези гримове.. какво искаш сигурно слагаш и молив за очи, спирала и тем подобни а от това бръчки се появяват