Споделена история от Други

Искам да рапирам!
Здравейте! Тази тема я пиша вече за 3-ти път, тъй като все ми излиза нещо важно и не мога да я довърша и затова ще съм кратък, доколкото мога! Та, аз съм момче, което много обича РАП музиката, но не онази, която възпява колите, парите, жените и дрогата, а истинската РАП музика, в която се пее за живота, чувствата и за отношенията между хората. Още от близо 3-4 години съм решен да стана точно такъв, но... но се срамувам нашите и най-вече брат ми да не разберат. Те мислят, че ще бъда нормален човек, който ще има нормална работа и т. н., а аз имам съвсем други планове. Искам да пиша рими и да записвам песни, да си имам студио и да се срещам с такива хора! И сега изчаквам за подходящия момент да им кажа за всички тези мои мечти, но той май няма да дойде. Идкам да правя РАП без да им казвам, но това ще е странно. Представете си брат ми, сърфира си в интернет и вижда моя песен. Пъървоначално не знае, че съм аз, но когато чуе гласа ми ще ме разпознае. Ще ми звънне и ще ме попита дали това съм аз и тогава ще се налага да му обяснявам за всичко, а така ще се срамувам, чак като си представя се разтрепервам. А знам, че няма да се размина без да им кажа. А иначе съм много добър с думите и мисля, че имам талант за поезия и ще се обвинявам до края на живота си, ако не съм записал поне една песен. Моля кажете какво да правя! Благодаря ви!

Коментари

1.   Извинявай, но това, че имаш желание да се занимаваш с рап, не те прави ненормален човек с ненормална работа. Сподели мечтите си със семейството, нали за това е то, но дори и да не те приемат сериозно - действай и вярвай в себе си! Току виж слушаме твои песни след време.
Успех!

Black Sabbath

2.   а истинската РАП музика, в която се пее за живота, чувствата и за отношенията между хората

То и в чалгата така, ама и от двети ми се повръща...

3.   Започни да пишеш текстове. Пиши много, стани добър текстописец. След това събери пари и запиши песните. В началото е трудно, ще трябва да инвестираш. Не е професионално да рапираш на микрофон за skype. Едно професионално студио за рап е хиляди, няма как да си направиш свое. Студио 21 във Варна правят доста рап. Там записват Явката, Боро 1, Мадматик... А да не говорим, че и Мадкатик бачка там. Там може да се запознаеш със всички. Но от първата рима до първия албум може да мине време, години...

4.   Опиши желанията и плановете си писмено и дай на близките си да прочетат написаното. Брат ми направи така, когато реши да става военен. Знаеше, че ние с майка ми и баща ми няма да го приемем лесно. Аз предполагах за тези негови намерения, но родителите ни не знаеха нищо и бяха много изненадани. Един ден даде на всеки по един лист в запечатан плик и ни каза да прочетем написаното на спокойствие, да го осмислим и после да го обсъдим.

5.   Защо се срамуваш? Та ти си творческа личност. Да създаваш музика и изкуство е повод за гордост. Това означава, че си талантлив! И родителите ти би трябвало да го оценят. Другото е, че може да си имаш дрга професия и в свободното време да пишеш музика и да я записваш. действай.

6.   Щом мислиш, че имаш талант спрямо това да правиш рап музика, не се отказвай ;)!
Аз също слушам рап и не този от сорта на " черни бмв-та, варненски лекета" ами от тези които казват истината!
Също така си съчинявам и рими и вече имам около 2-3 песни, но те са си само на компютъра :D.
Хейтъра е най добрият мотиватор, така че не се отказвай от това, което обичаш да правиш!

Подкрепям те напълно в това да правиш рап музика!
Успех ;)