Споделена история от Други

Подарък за мъж.
Здравейте на всички! Надявам се историята ми да бъде публикувана, защото съм отчаяна! Наскоро без да искам бутнах въздушната пушка на приятеля ми и изкривих цевта. Много я пазеше, а аз я бутнах съвсем несъзнателно. Цяла вечер плаках като малко дете. Искам да му направя подарък. Да му взема въздушна пушка, но не знам каква. Някой ако разбира моля да ми помогне, понеже не разбирам въобще от тези неща. Да бъде или 5. 5mm. Неговата беше толкова.. Надявам се да ми помогнете. Мога да дам около 200-300 лева. Все пак не работя още. Събрах сумата от коледа и от училище. Моля Ви помогнете ми! Ще съм искрено благодарна на всеки който предложи някаква пушка и да бъде точна и прецизна!
Анонимка

Коментари

1.   Въздушните пушки /качествените/ вървят с цени от 1 000 и 2000 нагоре. За тези 200-300лв. ще те разочаровам, но няма да можеш да му я оправиш. Може да се опиташ да я поправиш, да и купиш нова цев, но и те вървят скъпо - към 500лв. някъде, особено ако е класика. Или помисли да му подариш газов пистолет - за цена от 200лв. има доста хубави модели, револвери, ако харесва. Можеш да гравираш името си на него. И не забравяй, че жестът е важен, а не толкова предмета ;)

2.   От авторката:
Знам, че жестът е важен, но тази му беше подарък. И тя не е скъпа нещо от порядъка на 400-500, но е от неговите баба и дядо. Гледах ги, но не знам. Попринцип не е запален по тези работи. Стреляше си за удоволствие. У нас имам като неговата на външен вид, но е 4. 5mm, мисля, не съм убедена, но и тя замина. За цевта не знам дали и е крива, обаче доста време беше оставена от вън на дъжда. И всичко ще и е мазало вътре. Искам да му подаря такава, ако не нещо което да е свързано с въздушна пушка. Много сложен избор.

3.   Не взимай нова, намери майстор да я възтанови, има такива нз от кой град си но и от малък да си повечето работят с еконт, оправи му неговата, като мъж ти казвам ако съм на негово място това най много ще ме зарадва :) Не се доверявай на малки фирми а само на изпитани и доказали се

4.   За около 200лв. има доста хубави CZ. Ако оражейният магазин в твоя град е голям и има много модели попитай продавача той ще ти помогне. Не е вярно че хубавите пушки са по 2000лв. , като се замисля най-скъпата пушка която съм виждал е за 500лв.

7.   Ми почвай да търсиш в базар, олекс, аукцион. бг и други там сайтови каквито успееш да изровиш в гоогле. Може да извадиш късмет някой да продава точно каквото търсиш на цена, която те устройва.

8.   Не знам. Той не ми дава да му купя друга. Караме се постоянно за това. И сега се чувствам виновна.
Авторката

9.   Не се притеснявай за евтината му въздушна пушка! Щом се е изкривила от едно бутане, значи че е най-долнокачествен буклук произведен сигурно в турция или Китай.
Ако искаш да му направиш подарък, за един мъж най добрия подарък е една страстна свирка.

10.   До N9 ама въобще не си падам по свирките. Това ми е отвратително. И не знам дали ме будалкаше обаче и аз си мисля че не може да се изкриви от едно падане, въпреки че се чу доста гадно. За 460 лева от друга държава не знам. Ще му мислим по нататък. Важното е че майка му ме защити защото той винаги ми вика.

12.   Добре е да е 5, 5. А вместо да купуваш нова можеш да я занесеш на поправка при някой който разбира за да и изправят цевта и ще стане като нова.