Споделена история от Други

Апартамент в ж.к. Света Троица София
Здравейте,

Харесах си един апартамент в ж. к. Света Троица в София. Тъй като никога преди това не съм ходил в този квартал, може ли да ми кажете какво ви е мнението за квартала, добър ли е, лош ли е, има ли цигани, наркомани, какви са хората като цяло в квартала. Видях на картата, че е близо до западен парк, но като гледам гоогле карти снимките, не виждам да може да се ходи до парка от квартала, по снимки има точно до парка някакви складове ли, офиси на някакви фирми ли и едни кучета и не ми се струва, че може да се минава. А аз държа много да имам наблизо голям парк.
В апартамента имаше тръби на парното, но като гледам повечето хора във входа са си сложили климатици. Дали това означава, че има проблем с парното и някой краде здраво.
Блока е до улица Вита, до улица цар Иван Александър.

Коментари

1.   Познавам мястото, което описа. Лично аз не харесвам тази
Част на квартала.. именно заради кучетата, които са многоо и има и цигани както и къщи, които са толкова смрадни. Не ти трябва.
Освен това там е и затвора. Като цяло не ти го препоръчвам. Особено в парка е пълно с наркомани. Моят съвет е да си харесаш някой друг

3.   от автора: огледах мястото и нямаше никакви къщи, всичко е панелни блокове. Да не би да бъркаш района, за който говориш. Затвора е доста далеч от мястото, затвора е в съседния квартал - фондови жилища. Аз говоря за света троица, частта която е между сливница и цар симеон.

5.   От номер 1:
Знам мястото, не го бъркам. Явно не си огледал достатъчно добре целия квартал. Затвора е близо и все пак..
Огледай квартала добре и ще видиш циганските забутани къщички. За наркоманите в парка и около "The corner" да не говорим.

7.   от автора: ходих да огледам отново квартала, видях циганските къщи, бяха близо до парка света троица, улицата се казва Татарли, там до Константин Величков. Още по обяд бяха едни "маанета", една силна музика, абе направо ужас.
Все пак блока, който гледам е може би на километър от там. Искаше ми се да няма цигани изобщо, но явно няма как.
До номер 1 - ти тези цигански къщички ли визираш или има и други.