Споделена история от Други

Голям проблем след взимане на телефон от сервиз
Преди месец си пукнах екрана на телефона и тази седмица го занесох да ми го сменят. В петък беше готов и откакто съм го взела забелязах че батерията започна да му пада нереално бързо. Снощи преди да си легна го заредих нарочно и от 100%, батерията беше паднала на 20% сутринта (при положение, че телефона не се използва и интернета е изключен, а дори и да е пак не е нормално). Вярно, че телефона го имам от 3 години, и е нормално батерията да пада по-бързо, обаче това се случва когато го използвам нон стоп с пуснат интернет. Утре мисля да отида да ги питам, но имам опасения че са ми я подменили. Не виждам друго логично обяснение. Според вас каква е причината и как да подходя към този проблем?

Коментари

2.   Естествено, че са ти я подменили. Такива шашми правят по тея сервизи, така лъжат, че няма накъде повече. Отиваш в сервиза с тати/бати да ти вземат батерийката ;)

4.   Две вероятни причини:
1 - Батерията просто си е заминала.
2 - Просот са свършили скапана работа, когато са го сглобявали отново (при повечето моделе се изисква, да разглубиш телефона на 15 части).
2 - Просто са свършили сакапана работа, но нарочно, за да можеш да отидеш пак за ремонт.

Потърси друг сервиз и ги питай, дали батериятат ти е оригиналната. Ако се окаже, че е, да си си жива и здрава! Купи си нова :)

Ако не, просто избягвай другия сервиз.

5.   Чак да са я подменили, не вярвам. 3 годишна батерия си е почти заминала. Едва ли в сервиза ще вземат батерия, която е издишала от всякъде. Още повече, че не е скъп консуматив между 15-35лв. зависи от модела. За Самсунг Ноут 4 примерно 2 годишен модел със супер голям капацитет на батерията заради 8 ядрения процесор и ултра ейдж ди дисплея който на всичкото отгоре е 5, 7 инча и има нужда от голяма батерия та батерията му нова струва 35лв. представяш ли си батерията на твоя телефон нова ако е 20лв. за 3 годишна колко биха и взели от сервиза 2лв. или 3 лв.??? Не виждам и какво си постнала това като голям проблем? В интернет има много онлайн магазини за батерии поръчай си батерия и си реши проблема.

6.   Преди 3 дена си дадох телефона на сервиз за да сменят микрофона защото беше счупен като ми го дадоха беше на 20% и хо включих да го заредя, да ама чопчето за зареждане го бяха счупили и не тръгваше да се зарежда занесох им го пак и го оправиха засега е добре преди месец брат ми също даде телефона си на сервиз и му откраднаха камерата, така че според мен са ти я подменили и са ти сложили някое менте. По добре по бързо им го занеси да не кажат че ти си направила нещо.

7.   В много сервизи правят такива неща. Аз затова когато имам проблем, си нося телефона само в мобо сервиз. Момчетата са професионалисти и никога не биха си позволили на направят нещо подобно. Другият път внимавай повече къде ходиш.

8.   И аз съм чувала добри мнения за този сервиз, явно наистина са добри.