Споделена история от Други

Просто си споделям, благодаря че ме изслушахте
Имам рожден ден, спомням си този ден от предишни години, един човек идваше, носеще цветя, излизахме някъде, смеехме се и се радвахме на компанията си, имах и една приятелка, с която можех да споделям всичко и винаги ми даваше ценни съвети и ми олекваше, сега няма близък човек наоколо и това ми липсва, но това не може да се промени с търсене, то се случва или пък съдбата ти го отказва, и тогава ставаш тъжен, особено на рождените си дни, когато няма кой да се раздаде за твоя комфорт и да те накара да се почувстваш празнично, просто си споделям, благодаря че ме изслушахте.

Коментари

1.   В подобно положение съм била и вероятно и на този си рожден ден ще бъда, но никога човек не знае как най-неочаквано някой може да се появи в живота му и да промени всичко..
Lovely Bones

2.   Първо честит рожден ден да си жива и здрава :)) И аз съм била така преди 2 години като имах рожден ден имаше с кой да празнувам да излизам а сега дори и лятото няма с кои да излезна па камоли рожденния си ден да празнувам с някои. Така че знам как се чувстваш ;(( ако искаш остави емаил там да си разменим скайп :)

3.   Честит Рожден Ден! :)

4.   Здравейте, благодаря за пожеланията и окуражителните думи, най-добри пожелания и за вас, и винаги добра компания за празниците, ето го е-мейла ми ttt180363@yahoo. com, нямам скайп засега, приятен, макар и кратък уикенд :)

5.   Честит Рожден Ден!!!

6.   От доста години съм сама на рождения си ден и на празниците. Коледа е най-тъжния ден от годината. Всички са със семействата си, веселят се, пируват, аз седя в къщи и броя минутите да първия работен ден.
Знам как се чувстваш. Явно има хора като нас, за които съдбата е решила че ще бъдат сами и тъжни през по-голямата част от живота си. Права си, че търсенето не помага, обикновено само се появява поредното разочарование. И след една определена възраст усещаш, че нямаш сили да понесеш поредния шамар на съдбата, тогава просто спираш да търсиш, за да съхраниш малкото, което е останало от теб.