Споделена история от Други

Аз съм на 33, много харесввам едно момиче, но незнам как да подходя, много съм бос в тези неща.
Здравейте! Аз съм на 33, много харесввам едно момиче, но незнам как да подходя, много съм бос в тези неща. Тя е на 25, канил съм я на кафе 2-3 пъти и тя винаги ми отказва защото има сериозна връзка и приятеля и бил много ревнив. Но все пак успях малко да я заинтригувам със чат във прословутия Фейсбук и sms-и. Ние сме се виждали няколко пъти но в компанията на други хора. Искам да я впечетля още повече, но като неиска среща, как? Казва ми, че ме харесва като човек и приятел. Моля за съвет!

Коментари

1.   Според мен най-добре си намери друг обект на желанията и не досаждай. То или има привличане или няма.

2.   щом има сериозна връзка я остави и си намери друго момиче

4.   По-добре се откажи, момичето все пак е обвързано, не ти трябва да се набутваш в такива филми - обикновено се получава доста пошла история накрая.

5.   Сериозно момиче, за нея си просто навлек, свикнал да има всичко, което му хареса. Като ти е казала, че има сериозна връзка, какво търсиш там? На 33 би трябвало да си разбрал, че открадната любов не носи щастие, колкото и да си бос в тези неща. Ще ми е любопитно да видя реакцията ти, когато някой се опитва да открадне твоя сериозна връзка, а и откъде си сигурен, че точно тя е за теб?
Мечо Пух

6.   Офф, а ти с какъв акъл се опитваш да сваляш" момиче" (на по 25 вече са жени), което си има приятел. Надявам се и да не приеме. И естествено, че няма. А и да приеме нищо няма да стане.

Аз лично никога не бих приела на човек, който знае, че имам приятел и въпреки това пак продължава.

7.   Здравей, откажи се, тя може би обича приятеля си и затова не иска да ти обърне повече внимание.
Представи си, че след време ти се ожениш или имаш сериозна приятелка и някой такъв като тебе сега, не се спре от това, че тя е обвързана и започне да търси начини да ти я отрадне.
Всичко се връща!

8.   казала ти е че има приятел.. къде се буташ между шамарите бре човече... я сега си представи че някой така досажда на приятелката ти.. дали ще ти е приятно? ? ? ?

9.   Подкрепям номер 1. Също ще добавя, че си камикадзе и единствено късмет те е опазил жив досега, ако това момиче има сериозна връзка с другия...
По - добре не нахалствай... и си харесай друга...

10.   Не ти ли стана ясно, че не иска да има нищо общо (интимно)с теб това момиче? Има си сигурно сериозна връзка, а ти сега искаш да ходиш да я разваляш. Няма ли други СВОБОДНИ момичета в твоя град?

11.   да прав е н 1. намери си друг обект, не мисля че има смисъл да досаждаш.

12.   Това е джунгла и всеки има право на свободен избор (и тя, и ти), както и на това да защитава интересите си, а твоите интереси не са в това да я изпуснеш. Въпреки че ако тя ти е казала категорично НЕ и ако вземем в предвид факта че ходи с ревнив мъж (което значи че няма чуство за лично достоинство) аз бих се разкарал, това ме отблъсква. Но ако все пак решиш да действаш първо започни с това да направиш нещо със себе си в крайна сметка когато говорим за отношения става въпрос за сделка - мойте качества срещу твоите, най-общо казано това е любовта. Недей да си експериментираш с нея просто влез в играта и започни да разцъкваш (някъде другаде с някоя друга). Не й досаждай, а и стани интересен... ако щеш бъдете приятели, така ще имаш възможност да я оправиш при първото скарване (въпреки че аз и това не бих направил), но ти си решаваш. Като цяло те съветвам да влезнеш в играта и да почнеш да действаш с някоя за която не ти дреме толкоз много... а колкото да усетиш летенето и като понатрупаш малко XP се върни и опитай пак с тази. ;) Но пак... замисли се... има връзка и те е отрязала... не са ли прекалено много главоболия? !? !? Просто помисли дали чак толкоз си заслужава?

14.   Та тя нали си има приятел, ти какво търсиш там? И мен някой да ме покани, бих отказала, все пак си имам приятел и обичам само него. По-добре си намери друга, НОБВЪРЗАНА.

15.   Аз съм 13 номер. Не ми е публикуван коментара. Защо? Изразявам мнение-нали това всъщност се прави тук?

16.   Пробвал съм и с хеобвързани. Такава е съдбата на 90% от хората с увреждания, самота цял живот. Ние нямаме право на любов.

17.   Eeee, недей толкова песимистично - самота цял живот. Щом си намерил жена, която харесваш, ще намериш и друга. Просто щом е обвързана, недей. Звучиш все едно, ако не е заета няма да стане. Това е абсурдно. А как ще се чувстваш после, ако не се получи и се окаже, че напразно си развалил връзката й и може би си отнел възможността й да бъде щастлива. Дори и да не е така - не бива да се гради щастие върху чуждото нещастие.
Карай малко по-позитивно- ще намериш ЛЮБОВТА! :)
Птичето