Споделена история от Други

В безизходица съм.
Здравейте, за втори път пиша тук, мисля, първия път когато писах много ми олекна.
Много съм объркан и не знам от къде да започна.
Не знам и защо в момента ми дойде е така да пиша и то тук в сайта.
На 38 години съм, с висше образование и според мен и много кадърен човек. Женен съм с две деца момиче и момче.
До преди 2 години, успявах да издържам семейството си, да не ги лишавам от много неща или общо взето -живеехме добре.
През последните две години каквото и да направя, всичко е на обратно. Имам чувството, че имам някакво проклятие.
В момента не успявам да издържам семейството си, не успявам да изплащам кредита си, не успявам в нищо с каквото се захвана.
Отчаян съм, безкрайно много съм отчаян, даже не знам защо в момента го пиша това, но се надявам малко да ми мине, защото няма с кой да споделя.
Родителите ми не ме подкрепят, приятели те ми изчезнаха ( откакто ми изчезнаха и парите) Няма с кой да споделя и наистина съм много отчаян. Дано след това малко ми олекне.

Коментари

1.   А къде е семейството което издържаш, защо то не те подкрепя?
Мисля че просто си ги разглезил и в такъв случаи винаги идва моментът когато няма как да задоволиш всичките им изисквания. Забравил си че думата "издържам" означава задоволявам нужди, а не изисквания. Те трябва да се научат че всеки се простира според чергата си, и семейната черга е възможно да си промени размера следователно те трябва да се простират според нейния размер.

2.   Успокой се, преразпределение на доходите, приоритети без излишни неща на който сте свикнали. Предговор кредита, не се крийте, защо го става по-лошо, коректен ли си ще те разберат. Внасят каквото и както можеш но да има движение по сметката. Огледало се какво ненужно имаш вкъщи и продажби каквото не ти е нужно, ако пуши сега е момента да махнеш този излишен разход. Пътища шма стига да не затвориш съзнанието си. Огледало се може би за нова работа, разчитайки на себе си, не се сърди на вашите все пак си голям човек. Насочи енергията си в това да се измъкнеш а ге да потънал повече.

3.   Не се отказвай! Сега е моментът да се обърнеш към вярата и да очакваш помощ.

4.   явно си в труден период, но не може да няма алтернатива. просто в серия от проблеми човек е склонен да ги преувеличава.
на мен ми направи лошо впечатление, че никой не те подкрепя, пишеш в единствено число, че издържаш семейство, не можеш да плащаш кредити и т. н. Къде е жена ти в цялата картинка? не работи ли, не те ли подкрепя?
иначе си написал много малко, за да ти се даде конкретен съвет. всеки има тежки периоди, пожелавам ти бързо да се съвземеш и да тръгнеш нагоре.

5.   В живота има и спадове,ограничи излишните неща и гледай да си плащаш кредита.

6.   Ей, горе главата. Знам как се чувстваш. Важното е в случая жена ти да те подкрепя. Другото няма значение. Аз фалирах много жестоко и то с помоща на много близки партньори и приятели. Загубих имущество за почти милион. Във всички кредитни регистри съм отбелязан като некоректен. Не искам да ти описвам ситуацията, защото не е предмет на дискусията. За приятелите си прав - винаги така се получава. Мене ме предадоха и всичките ми роднини, докато им помагах бях добър, после кучета го яли. Аз естествено прекратих всякакъв контакт с тях. В момента живея при бабата на жена ми. Бабичката е на 88 години и е с ума си и все още се движи. Вика ми - я, по спокойно, на нас американците ни унищожиха къщата при бомбандировките, после комунистите ни взеха октаналото, но пак сме живи. Това е. Най - важното е най - близкият ти човек да е с теб. Другото ще се нареди.

7.   Родителите ми не ме подкрепят -- колкото повече далеч стоиш от тях, толкова по-добре ще се чувстваш!

приятели те ми изчезнаха ( откакто ми изчезнаха и парите) -- те не са ти били никога приятели! Били са приятели на парите ти!

По-малко мисли неггативно. По-малко се самосъжалявай и ще ти е по-леко.

В никакъв случай не въвличай децата или не показвай депресираност пред децата ти.

Пиши тук повече, за да ти дадем конкретни съвети