Споделена история от Други

За и между половете
Нямам идея как точно да кръстя темата си, сигурно е 1 от този вид. С нея нямам намерение да обидя никой четящ, просто искам да намеря отговор на въпросите:

На 15г съм, след няколко дни ставам на 16 и нямам приятелка, не съм и имал. Като повечето хора мислите, че търся такава, но не. От около 1г не съм си харесвал момиче и... нямам идея кога ще се харесам и дали ще ми се получи някога. От около 2г съм в пубертета (влязох доста късно) и от тогава мастурбирам. Но... не ми се получава. За минута -2 да, ама повече не. Просто спирам и не искам. Сякаш никаква мотивация нямам. Не ми е приятно, ама тялото все пак иска разни работи :D

Информацията за мен може да е важна за отговор на въпросите ми. Принципно нямам късмет с момичетата - тези около мен са... Само 2 приятелки (не гаджета) съм имал през живота си. И 2те са много странни. Никога не съм разбирал тяхното държание към момчетата ( не се държат мило с тях, както с др. си приятелки, а по-скоро грубо). Искат никога на не ги изоставяш, пък те те изоставят и после се връщат. Охитват се поредни пъти да те съберат с някоя, която не харесваш, а тя те харесва. ЗАЩООО???? Гледам да имам около себе си само приятели, приятелки по-скоро не, просто не ги разбирам и ще се радвам, ако някоя девойка ми обясни, защо се държат толкова зле към др. пол, а към своя така добре и мило.

Аз съм момче с дълга коса и винаги съм искал такава. Момичетата с дълга коса са ми страст, много съм и харесвал и видът на момчетата с дълга. Нямам идея какви са нападките за това да си с дълга коса и да се момче!!! Като дескриминация го виждам. А ако си вържа косата или почна да нося диадема?? Много съм се питал и за това и ще чакам отговори и на този въпрос.

Друго нещо, което нямам идея защо е така, е държанието на момиче към момиче. Такава любов, нокова чудо, което аз не съм получавал, освен от семейството. Ако момче се държи така с момче ги смятат за гейове. Защооо??? Нямат ли и момчетата душа? Макар и да си по-груб отвън не пречи да имаш крехка душа. А защо ги смятат за гейове??? По тази логика момичетата трябва да са лезбийки, но не ги смятат за такива... Защо е така?? Какво трябва да направят, за да изглеждат като лезбийки в очите на другите. Много ми е любопитно и се надявам да получа отговори и на това.

Принципно как можеш да се довериш на някого на 100%? Много хора са ме наранявали и сега на тези, които ми вярват на 100%, нямам голяма вяра. Попренцип как можеш да се довериш на някого в 1 връзка на 100%, като аз на приятел от 6-7г. не мога да вярвам на 100%. Готов съм да ме изоставят и такива хора, няма да го понеса много тежко, аз преодолявам трудностите, но...
вече не мога да вярвам както преди, или да допускам хората до себе си, както преди, главно момичетата.

Пак казвам, това е мое мнение, нямам намерение да обидя някого, просто търся отговори и ще се радвам, ако получа такива. Благодаря предварително и без обиди :)

Коментари

1.   Звучиш като толкова мило, наивно и чисто същество, че не искам да те обременявам с отговори на въпросите ти. Ще ти кажа само едно: бъди себе си, не робувай на стереотипи и бъди добър с околните. Правилното момиче ще дойде и без да търсиш.

2.   Хаха. Харесва ми твоята искреност и липса на конформизъм. За съжаление повечето хора са движени единствено от инстинктите си, и за тях не съществува въпроса "защо? ". Ако наистина търсиш отговори, ще ги намериш. Не е кой знае колко трудно и мистериозно. Но не чакай друг да ти ги каже директно, не работят така нещата... Още си млад, влизай във взаимоотношения с момичета, но никога доверие на 100%... Трябва да приемеш, че до голяма степен това е игра, не се вживявай и не го приемай навътре...

3.   Според мен ти си един много мил и чувствителен човек и горещо те съветвам като завършиш училище ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се преместиш да живееш в Пловдив или София, защото в малките населени места ще ти е гадно. Ти имаш огромна нужда да си всеки ден сред много и най - вече различни хора.