Споделена история от Други

Не знам какво да правя
Здравейте. Супер объркана съм. Преди месец се запознах с едно момче на екскурзия. Аз съм на 19, той 24. Всичко беше прекрасно. Прекарахме доста време заедно. Държеше се идеално. Не е тръгвал с цел да ме вкара в леглото. Но нещата се случиха. Приспахме. След екскурзията приспахме още веднъж. Аз започнах да го харесвам, но не знам дали той мен харесва.
Пиша му всеки ден, опитвам се по някакъв начин да започнем да се опознаем. Но много не се получава.
Като цяло е зает по цял ден. Работи, а след това има други ангажименти. Прибира се вечер и е изморен.
Отговаря ми, не е като да не отговаря. Наистина не знам както да правя. В един момент се държи като непознат, в друг все едно иска нещо.
Казва ми , че няма време за връзка смисъл не може да отдели нужното време за момиче, заради работа му и ангажиментите след това.
Но в същото време ми обяснява за своя личен живот, разказва ми негови случки. Обясняваше ми за миналите му любовни връзки. От това, което ми сподели е бил наранен преди от момиче.
Ако не искаше нищо с мен щеше ли да го прави?
Защо ти е да разказваш неща за теб, ако не искаш да се опознаеш с някого.
Наистина вече съм много объркана и не знам какво да правя..

Коментари

1.   Според мене тва е било просто секс, някви симпатии, не искам да ти разбивам фантазиите, но погледни нещата каквито са. Ако е искал нещо повече , то той ще ти обръща внимание ще се стреми да създаде нещо няма да проявява безразличие и когато му скимне да те търси
Не си го вземай много на сърце няма смисъл. Горе главата и продължавай напред. Всеки в живота си има такива ситуации, в които започва да си мисли че това ще прерасне в нещо голямо, но тва е положението
Успех и не се отчайвай