Споделена история от Други

Здравейте драги читатели!

Аз съм младо и симпатично момиче, но имам един проблем, който ми пречи в живота. Не мога да си сдържам функциите - нааквам се внезапно. Поради това почти не излизам от къщи и не се срещам с момчета, защото им е много неприятно, ако пред тях се изпусна.

Лекарите ми казват, че за да се оправя ми трябва скъпа операция във Финландия, където при такива случаи имплантират металически скоби в ануса, които са свързани с мощни батерии, стягащи сфинктера. Работата е, че операцията е много скъпа и не знам как да набавя толкоз много пари.

Готова съм на всичко, дори на извращения!!! Този живот не се търпи повече.

Коментари

1.   направи и невъзможното намери решение живота е пред теб

2.   оооо аз познавам едно момиче и то е така.мн е гадноооо.на никой не го пожелавам тфа.нз кво да ти кажа.само ти пожелавам успех и дано да се оправиш....

3.   Здравей, в никаъв случай не се вслушвай в биоенерго терапевти- те са служители на дявола. Това, което те предлагат, библията и християнстявото го отричат.
Бог е единственият, който може да направи чудо и да ти помогне, той те обича достатъчно силно, за да те изцели- не му трябват шарлатани, които ще ти навредят повече!!!

4.   ОХХХ МИЛАТА, АЗ СЪЩО ПОЗНАВАМ ЕДНО ДЕТЕНЦЕ СЪС СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ И ТО СИ НАПРАВИ ОПЕРАЦИЯ ,НО НЕ В ЧУЖБИНА, А В СОФИЯ ДА ПОСЪВЕТВАЙ СЕ С ЛЕКАР ,НО НЕЗАБАВНО ,ПОНЕ ИМА ОПРАВЯНЕ ТАКА, ЧЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ЛЕЧИМО Е....УСПЕХ МИЛА.

5.   ???????????

6.   Добре, де, ами как си ходила на училище с този проблем?

7.   горки4ката!! но това не трябва да ти проваля живота нали?! вси4ко едва сега ти предстои така 4е се бори и 6те успее6! пойелавам ти да се оправи6 вазможно най-скоро

8.   Потърси Го и ще Го намериш !!! помоли Го и Той ще ти помогне !!! не се отчайвай

9.   леле сладурано пожелавам ти да намериш пари за операцията и да си живееш живота и да ти е супер яко. А тези сектанти да мълчат да не зарибяват момичето

10.   Съгласна съм с 9 - какви са тия простотии за дядо боже! Момичето има сериозен физически проблем, те го карат душата си да спасява! Я вие се насирайте непрекъснато, пък да видим Господ как ще ви помогне!
Миличка, не ги слушай - решение на проблема ти има но то не е в църквата, а в това да не се отказваш. Ако трябва ще намериш всички специалисти в България, твоите родители пари назаем ще вземат, но ще се оправиш. Не си мисли, че няма оправия или пък че си единствената с подобен проблем. Сигурно си чувала за нощното напикаване. Това е доста често срещан проблем, който за съжаление в повечето случаи е по-скоро психически. Унизително е, знам, но решение има - не се отказвай! За да си помогнеш, вярвай първо в собствената си упоритост и не се отчайвай! Убедена съм, че паднем ли духом, отчаем ли се и половината ни шансове вече ги няма.
А тия с Господ... бе, кво да ти кажа, човек трябва да живее в реалния свят!

11.   Ми според мен ти трябва операция, но колкото и налудничаво да звучи пробвай с някаква източна психология или някаква хипноза това е подсъзнателен проблем, който вероятно може да бъде оправен, поне аз така си мисля.

13.   Колко струва операцията?

14.   И аз имам подобен проблем и напълно те разбирам, само че на мен ми казаха, че нямам изобщо шанс да оздравея. Щом има вероятност да се оправиш, не се отчайвай. Всичко ще се нареди с времето.

15.   абе хора я се замислете шото казват, че медицината помага до едно ниво, а нататък е дело на живата сила Бог. Никой не може да ме убеди в противоположното след като аз самия съм го изпитал. Да не говоря, че съм бил свидетел и в на баща ми живота как Бог Го е спасил, а тия които не вярват си е тяхен пр.

16.   Милата тя, ами открий си банкова сметка "зов за помощ", все ще се съберат някакви средства, Успех дано скоро се излекуваш

17.   Ще се моля за теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Само имай вяра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18.   Виж кво 15, спри, защото твойто вече наистина е спам!!!!! Защо не съжалиш момичето и не му дадеш обективен съвет, които би му бил от полза, шарлатани са тея, които са ти втълпили тези глупости за господа, а не съвременната медицина, която е успявала много повече от бога. Засрами се вече и сри с тея простотии, защо си не само смешен, но и дразнещ.

Съжалявам за проблема ти, сигурна съм, че ще намерите средства ти и семейството ти за операцията! Стискам ти палци.

19.   Ползвай памперси..

20.   Моли се на Бог, вярвай, че Той ще ти помогне! Желая ти успех. :о)

21.   Номер 20,тъпият ти Бог едва ли е помогнал на някого въобще до сега... Аман от прости хора
Сиво

22.   Ммм... Сиво, изживяла си доста, нали?
Оказваш се впечатляваща личност, а си само на 14... (не стигнах до това заключение само по този коментар).
Поздрави!
SFA

23.   Нито един човек, който говори за Бог и четене на Библията не е сектант....Няма нищо срамно, малоумно и откачено в това да се вярва в Бог ....Но разбира се за Сатана пак е много лесно да употребява някои хора и така чрез тях да има и изказвания против това да се вярва в Бог ..Като с това което пиша не искам да засягам по никакьв начин никой човек....но истината вьпреки всичките опити тук да й се попречи ще си остане до края независимо какво става ....Бог може и е абсолютно в сьстояние да те излекува от това сьстояние.......(не само теб, но и всички хора,на които по някаква причина става така, че им се случва нещо като това или друго) ..като при това са напьлно излишни безумно много пари за да може това да се случи ....Бог може всичко, защото обича всички .....Бог усмисля абсолютно всичко и това никога, нищо и по никакьв начин няма да го промени.

Успех ти желая и дано освобождението от това нещо вече да ти се е случило, а ако не не спирай да вярваш просто, защото нито един човек не е роден за да страда и нито едно страдание, в момента в който започне не означава автоматично, че ще е до края на живота или, че трябва да е.....а е точно обратното, че не трябва да е така, и че може да се промени :)
d22

24.   Искам да благодаря на номер 22 за разбирането.....малко са като теб, SFA :)
Сиво

25.   Ако Бог искаше да й помогне до сега да го е направил ;), но едно ще ти кажа сигурен ли си че този които е излекувал баща ти е Бог? откъде знаеш че не е Сатаната? защо говориш от името на Бог не мислиш ли че е богохулно да казваш че е направил нещо за което нямаш доказателство че е той? Има много сили които биха помогнали демони, джинове, зли духове и тн :) и всички биха помогнали :) като в замяна искат душа или кръв или нещо подобно xD но спокойно те не излизат пред теб и не ти казват дай си душата аз ще помогна те си имат начини на под съзнателно ниво да го направят без да се усетиш тъй че спри с сектантските си неща ;) най-много убийства са станали заради църквата молете се Бог да ни пази от църквата и от религията ;) и от фанатици като вас ;)

26.   Днес е Благовещение. Честит празник на всички хистияни!
Към ном. 25 : Преди да си толкова категоричен в изказа и умозаключенията си не е зле да почетеш малко повече.

Вярата не се нуждае от доказателства - нея или я има или не

от една такава-онаква

27.   Стига религиозни спорове! Момичето има нужда от приятел, който да я приеме такава каквато е. Ако успееш със операцията супер! Много бих се радвал, но дори и да не успееш бих искал да ти бъда приятел. Ако решиш, че искаш намери ме във fаcebook на адрес:http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100000276519204 или Никола Ташев на кирилица и на скайп: nikola.tashev. Бих се радвал да бъдем приятели! Дано да си проверяваш коментарите!:) Иначе единственото важно нещо е какъв човек си, а не какви здравословни проблеми имаш, който не го разбира и ти си присмива е глупак. Ако ме намериш във facebook пиши ми и съобщение, че си ти! Много ще се редвам!:)

28.   Според мен ще е по - добре да отидеш и при други лекари. Потърси специалисти в твоя град или в областта на града ти все ще се намери някой, който да ти каже за някоя по - евтина операция!

Стискам ти палци да се оправиш :)

29.   Аз лично бях в Финландия през април и да ви кажа, наистина много от операцийте са скъпи. Но имай вярата, че ще се оправиш, надявам се в това и ти пожелавам успех миличка, защото това е ужасен проблем

30.   Ам, кактобацилус булгарикус, мааалко се поразтърси за пробиотици,
мен ако питаш може да става дума за заболяване "неспокойни черва".
Тоест има вероятност заради нарушена флора и фауна в червата ти, бактерий да произвеждат химикали, задействащи рефлеж на изхвърляне на съдържанието като при стомашно-шревен вирус например.

За сега мога да ти кажа, че лактобацилус булгарикус и лактобацилус ацидукус биха свършили работа до ниакъде.
поразтърси се в интернет има множество методи - хигроскопицхни захари, вдигащи плътността на ежкрементите ( тоест не можеш да се изходиш без сериозен напън), диети и какво ли още не.
Моят съвет - недей да се отдаваш на импланти от този тип, звучи ми леко казано опасно.

32.   Аз бих казал да не слушаш безсмислените коментари на всички :Д просто всеки ден сутринта преди да излезнеш някъде ходи до тоалетната по голяма нужда и няма да имаш проблем със срещите но се съмнявам това което казваш и този твой проблем да е завинаги мисля че проблема ще ти е решен вече но не се знае...

Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

33.   Възможно ли е един инвеститор търси финансиране или в търсене на по-

законен заем? Уморен от Искан заеми и ипотеки? имам

ви е отхвърлена от вашите банки? Ако сте уморени от срещата на неподходящите хора,

плащат авансови такси, без награда? Имате ли нужда от заем, за да

изчисти дълговете си / сметки и стартиране на бизнес? Тогава си

финансова травма е приключила. Ние предлагат кредити в различни валути

с много нисък лихвен процент от 2% годишно. Ние сме сертифицирани и доверие

достоен. ние можем да ви помогнем с финансова помощ. ако

интересувам се да се върнем към нас
chosengenerationloans@fastservice. com
http://chosengerationloans. webs. com/