Споделена история от Други

Ужасно държание от приятеля ми
Той се държи зле със мен.. ако направи нещо добро за мен си плащам със хиляда злини. Отношението му е на моменти ту добро ту зло. Постоянно ме ревнува от бившия постоянно ме кара да се кълна, обяснявам му че не се кълна той не разбира. Вечно ревнува в магазин за обувки- продавачът ме оглеждал, на басейн все му се струва, че гледам някой по - добре изглеждащ от него.. писна ми просто ми писна. Обясних му, че с бившия ми само ще запазим добрият тон и приятелски отношения... той не спря да ме тормози, каза ми дори здравей да не му казвам. Ако ми звъннел да съм му кажела че ще звъня в полицията да спрял да звъни... това е пълна лудост. Вечно дебне момент да ме злепостави пред майка ми.. глезла съм била.. на моето все трябвало да става.. очите ми са пълни със сълзи той дори не вижда колко болка има в тях. Вечно аз съм виновна за всичко, а не вижда че е обратното.. не се притеснява, че съм му дала последен шанс.. не го цени. Вечно мърмори, че не трябвало да е последен така се притеснявал веднага щял да сгафи.. а още след 1 ден почва старата песен на нов глас. Наранява ме много.. а ми говори за семейство и дете.. Никога не осъзнава, че той е виновен.. никога не спира да задава едни и същи глупави въпроси.. ако не му отговоря с да и не или разбрах и не разбрах.. повтаря хи по 100 пъти и вика.. не може да пази тайните ни при един скандал порти всичко.. непоносим ме.. Карали сме се когато е бил виновен, а той просто тръгва с цел да запазя връзката съм му се молила той обръща гръб и тръгва.. после обвинява мен. А след два дена дай на продължим да си живеем живота тва обещава онва обещава после е същия.. уморих се да му вярвам.. не ми изневерява, но отношението е просто ужасно не ме зачита, разплаква ме, мисли за себе си на първо място.

Коментари

1.   и ти си с него защото...?

да не си мазохист нещо? или не можеш да взимаш самостоятелни решения?

2.   И това защо го търпиш? Уважение нямаш ли? Какъвто и съвет да ти дадат тук, няма да има никакъв смисъл, защото на теб ти харесва да те тъпчат и ще си останеш с него, защото много го обичаш. Ама това не е любов. А пък той изобщо не те обича. И въобще от къде си сигурна, че не ти изневерява?
Прочети „Невинни лъжи” на Даниел Стийл. Дано поне малко се отрезвиш.

3.   Зарежи го тоя комплексар красивите ти и трябва да плачат от щастие не е отношението на някой тъпак идиот бъди себе аи зарежи го и намери някой който, ще те цени обича и уважава лично мнение М28

4.   Зарежи го веднага не ти трябва такъв човек!

5.   Раздели се с него. Той те тормози. Защо изобщо търпиш всичко това?

6.   Еми избери сама или с него или с някой друг.
Приятелки нямъш ли да си побъбрите.
Но според мен си прави квото искака с тебе, разкарай го. Разбира се ти сама избираш дали да си жерва или не. :)
Колко такива познати имъм двойки, то е една монета : "нападател"жертва" просто им достава удоволствие, иначе отдавна да са се разделили.
Дано разбереш написаното постарал съм се. :)

7.   Чертата! Без компромис!

8.   Офф, боже! Ми зарежи го ма, какво си тръгнала да се оплакваш? Ние какво можем да направим. Добре знаеш, че всеки тук ще ти каже да го зарежеш. Изобщо защо си направи труда да го напишеш? Теглиш чертата и това е! Ако знаеш колко добри момчета има на този свят... Защо той? Кажи ми една причина да си с него. Изобщо не ги разбирам момичетата като теб! Правят ви на 1 стотинка и не ги отрязвате, а седите и ревете и очаквате някой да ви помогне. Ми то май вярно, че си глезла... Вземи се в ръце, жено. За да се държи така ти си му го позволила. И всеки следваш ще го прави, ако позволяваш. Махай го тоя и си гледай живота. Няма кой да ти помогне, освен ти. Аз лично, ако някой се държи така с мен още от първия път ще му покажа на кого ги прави тези номера. Сама се справяй в този живот. Вслущай се добре в думите ми и дано се вразумиш!

9.   Всички ме питат защо съм с него просто ми помага, както никой друг мъж досега.. сигурна съм, че не ми изневерява защото сме нон стоп заедно.. но е ужасно ревнив.. с глупави предразсъдъци.

10.   Хаха.. помагал й бил.

И аз не разбирам защо се оплакваш, освен за да потърсиш някакво измислено съчувствие на измислените ти проблеми. Ако действително негативите бяха повече от ползите, щеше да си го резнала отдавна, но май ползите ти са повече.

11.   Абе зарязвай го бее!
И се научи да живееш самостоятелно, без вечно някой да ти помага, защото виждаш сега в какво положение си...
Те такива като приятеля ти специално издирват, надушват момичета като тебе, дето сте склонни ДА ТЪРПИТЕ, какви ли не неща уж от любов, лоялност и. т. н
Ще се справиш и без него, не сме средновековието, момиче 21 век сме!

И това с глезлата е чиста психоатака от негова страна, може би го прави чисто интуитивно разбира се, дето казваш, че те злепоставял пред майка ти, значи това просто му е поредния начин да те МАЧКА И ПОТИСКА ПСИХИЧЕСКИ!

А ДА, МНОГО ЯСНО, ЧЕ ТРЯБВА ДА СТАВА НА ТВОЕТО - ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЕШ И НЕ ЗНАЕШ КОЛКО ЩЕ ПРОДЪЛЖИ.. ТАКА ЧЕ АКО НЕ СТАВА НА ТВОЕТО СЕГА, КОГА? ЗАРЯЗВАЙ ГО СЕГА. ВЕДНАГА!

А да, ако още не си убедена след това, което ти писах, а и другите коментари, то се занисли над следното:
СЛЕД КАТО ТЕБ ТАКА ТЕ РАЗПЛАКВА И ПОТИСКА ПСИХИЧЕСКИ ПРОСТО СИ ПРЕДСТАВИ КАКЪВ УЖАСЕН БАЩА ЩЕ БЪДЕ.!!! АМА ГАРАНЦИЯ!!!! Детето ти 100 процента ще е от депресираните, ако сегашния ти приятел му е баща!