Споделена история от Други

Имали ли сте връзка с по-голяма жена?
Обръщам се главно към мъжете, но може и жени да се включат. В тази тема бих искал да ви попитам какво мислите за връзките с жени примерно 7-8-10 години по-големи от мъжа или младежа, с който се занимават и какви отношения във времето биха имали в една връзка двама човека с подобна разлика в годините?

Коментари

1.   Ами зависи си от хората. Някои си имат връзка, която оцелява в годините. При други се разпада. Всеки слулай си е специфичен.

2.   Според мен винаги е лично. До човек. Не може така да се обобщава.
Иначе по принцип в по - консервативните и назадничави общества връзката момче с по - възрастна жена не се приема особено добре. А връзката възрастен мъж и момиче се приема за съвсем нормално нещо - даже се адмирира.
Аз лично не се кефя на по - възрастни от мен мъже, нито пък на драстнично по - малки от мен. На 29 съм и диапазона ми е плюс-минус 2 години.
Както казах в началото, само от теб и нея си зависи как ще се възприемате напред във времето. Вие най - добре си знаете какви хора сте, с какви характери, с какви мечти, желания, начин на мислене и. т. н.

Сега се сещам за един приятел колкото мен на години, който се събра с жена 5 години по - голяма от него, с която се виждаха години наред само ей така за секс, та са вече заедно сериозно, смисъл живеят заедно и имат бебе.

3.   Нека ти споделя опита си, за да не допускаш грешката която съм допускал аз. Вероятно гледаш порнография и от там си се запалил по това. Аз се връщам от там на където си се запътил ти. Запомни няма измислица, нито лъжа или измама - за блудство, за полови контакти с омъжени, за изневяра и за разврат се плаща много висока цена, и то много дълго време. Стой на страна от тези неща, като от сярна киселина-даже недей и да душиш(тоест да са ти в ума), влезел ли в контакт с тях вече си направил вероятно най-голямата грешка в живота си. Ще е тъпо да не ми повярвате, и да се учите от собствените си грешки, вместо от грешките на другите.

4.   Автора

Ти, Номер 3 няма как да знаеш накъде съм се запътил и какво искам да правя. Статията ми е породена от това, че се занимавам и излизам с по-голяма от мен жена в диапазона годините, които съм описал. Порнография не гледам, защото сексуалните ми нужди са сравнително задоволени и проблем с жените нямам. Ако не си имал връзка с по-голяма от теб жена с посочената възрастова разлика, моля не се включвай в темата и не пиши несвързани неща. И най-малкото - не ме съди без да ме познаваш.

Въпросите ми са към хора, които са имали по-близки контакти или връзки с по-големи жени. И бих искал да чуя мнението им.

На останалите в темата благодаря за отговорите.

5.   От 3-ти до 4-ти.
Пич точно защото съм имал много такива връзки в миналото те предупредих приятелски какви са последствията после. Така, че дефакто знам на къде си се запътил. Хубаво, че не гледаш порнография, защото именно от нея аз преди години получих увличане по лелки. И какви според теб могат да бъдат отношенията между тинейджър и зряла жена или лелка освен нищо повече от задоволяване на извратени желания или запълване на емоционалните дупки в живота на жената. Нито един тинейджър може да бъде опора на една по-голяма от него жена, нито пък самият той би искал да се ожени за такава която ще одъртее скоро. А как биха реагирали родителите му. Почти няма по-възрастна жена, която да не е омъжена или разведена. А влезеш ли в интимен контакт с омъжена или оставена от мъжа и, си слагаш воденичен камък на врата(има духовни закони, чието нарушаване носи трагични последствия). А в случай, че не е омъжена и блудстваш с нея (тоест отношения извън брака), не мисли, че е нещо много по-различно. Лошото е, че последствията внезапно ще дойдат в близките месеци или години, когато вече си надробил страшно много за сърбане. Бъди готов.

6.   Жена съм и съм имала връзка с мъж по-малък от мен, но разликата беше минимална, бях му кака само с 1 година, така че изобщо нямах чувството, че съм по-голяма или по-опитна, обаче мой много близък живя 15 години с жена 20 години по-голяма от него! И бяха щастливи. Обаче накрая връзката им се разпадна, защото колкото и да беше готина (все още е) годините си казаха думата и докато той все още беше млад мъж, тя малко или много започна да се държи като баба, особено след като се пенсионира. Обаче всичко е много индивидуално и си е до хората.