Споделена история от Други

Въпрос за почивна база
Здравейте! Планирам почивка на морето, на Слънчев бряг. До колкото знам там се намира почивната база на Министерски съвет, която може да се посещава свободно от всеки. Интересува ме дали битовите условия там са приемливи, храната, която се предлага добра ли е, базата на тихо място ли е и дали е близо до плажа. Също и плажът чист ли е? Моля, ако има някой, който скоро е посещавал тази база, нека пише какви са му впечатленията от битови условия, храна, обслужване и т. н., за да знам дали си струва. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Здравей.

Филмът се казва Островът на чудовищата или Monster Island. С Кармен Електра е. В този период наистина го въртяха непрекъснато по диема. Бях забравил за него, но като прочетох описанието ти се сетих. Проверих на бързо в гугъл и видях, че това е някакъв не касов филм. Бил е предназначен за телевизията, и евентуално на двд-та. Точно за това са го давали непрекъснато, защото правата му са били сигурно на безценица. Сигурно доста трудно ще се намери по торент сайтовете, а за субтитри да не говорим.
Не знам на колко си години, но вероятно филмът ти е оставил приятно впечатление поради други причини. Ако го гледаш сега, сигурно ще се отвратиш от него. Понеже и аз много си падах когато бях на 7-8 по Рамбо, Хищникът и другите евтини американски бози, но когато ги гледам сега, направо ми са жалки.