Споделена история от Други

Обувки Vans и Тениска Thrasher
Здравейте!От доста време Ванските и Тениските на Thrasher нашумяха и искам да си купя,но нямам никаква идея от къде! :(
Предпочитам да не ги поръчвам,защото съм се разочаровала много пъти... (Бавене на доставката и най-честия проблем-Размера) Ако някой знае някакъв магазин в Пловдив,който ги продава моля да пише!

Благодаря за отделеното време! :)

Коментари

1.   Ами според мен Vans-ките са нашумяли доста преди да си се родила ;–)...
В Пловдив.. ми тръгни някъде по главната, преди имаше skate shop на центъра (сега не съм обикаляла там магазините последните 2-3 години и не знам дали го има още, някак си свикнах с интернет пазаруването). Също там Капана където е зад Джумаята като се спуснеш от чешмичката там надолу и имаше някакъв магазин за кецове, и него не знам дали го има още, не помня как се казваше обаче, но 2005 си бях взела едни Etnies, а 2006 едни Globe-ки от там. После минах на по - комерс неща като Converse, Reebok, Puma.
Иначе из центъра трябва да има и други магазинчета като тези. Просто трябва внимателно да го обходиш и все ще намериш каквото търсиш.

2.   В магазинит за обувки ... На запад, се продават в супер маркетите, защото това са ниско качествени обувки, които не си струват парите.
Но ... не бъди овца, мисли за себе си. :)

3.   Тениски trasher можеш да купиш почти и само от щатите (ако искаш да е оригинална). Може и в bg да се намери нещо, но няма как да е в магазин, а по скоро от място като olx. Като цяло са доста редки.

4.   Честно казано, аз си поръчвам почти всеки път Ванс от сайтове. Първо, защото имат често намаления и второ, защото е по-удобно, харесвам си едни и не ми се налага да търся по магазини, да ровичкам и т.н. Честно да ти кажа, не се притеснявай за размерите, от повечето сайтове предлагат опция за връщане и евентуална смяна. Повярвай ми, нацелиш ли си веднъж номера за кецове Ванс, няма нужда да се чудиш какъв размер да са следващите, които да си поръчаш, тъй като моделите им са напълно еднакви, различаващи се единствено по шарка. Като сайтове бих препоръчала сайта на Контрабанда Стор, в Емаг преди предлагаха, Фешън Дейс... иначе, конкретно за Пловдив не знам магазини. :/

5.   хората вече са го казали... не се прави на позьорка. Това са скейтърски марки и е малко смешно разни кифли да се носят с тях.

6.   Vans са умалени като размер според моя опит с тях.

7.   Ъъъъъ о.к недей носи неща които не разбираш, защото ставаш за смях.Онзи ден видях една такава с тениска на Металика (розова) и много се смях,но и ми стана тъжно, после.Някога,за нас имаше смисъл в тези неща...
По въпроса за Ванс.Мой приятел си поръчва от интернет магазин.С размера е нямал проблем до сега.Смешно е, защото той е четиридесет годишен наркоман и алкохолик,но пък поне може сам да си купи кецове по интернет...

8.   Гуменките, айде, как да е, ама тия грозни тениски кой ги носи!?

9.   Вански има в:
fashion days
obuvki.bg
contrabanda.bg
amnesia
или просто виж в някой скейт шоп...
thrashter тениски не съм срещала за сега, отиди и си направи на някое фотостудио :)