Споделена история от Други

Samsung galaxy s8
Здравейте. Обмислям да си взема samsung galaxy s8, но се чудя дали е добър? Ако някой от вас има или ваши приятели доволни ли са? Ако не са доволни - защо? А samsung galaxy s7 или s7 edge по-добре ли е?

Коментари

1.   Да, добър е. Екрана е голям и красив, всичко работи безотказно, но почти същото, може да бъде казано и миналото поколение (7ма серия).

Но да бъда честен с теб, смао големият екран е разликата. И то не с Galaxy S7, ами с. S7. Телефоните вече са толкова бързи, че това, дали апликацията ти се отваря за 0. 32 секунди или 0. 25 секунди, прави впечатление, само на разни маниаци. Звукът е един и същ. Ако си с хубаво слушалки е по-добър. Камерата, може би е малко по-добра, но разликите са много трудно различими.

Общо взето, ако нямаш много пари, вземи си по-стари модел. Все още се намират запечатани в кутиите.

2.   Не си взимай Самсунг! Големи са боклуци. Или си вземи айфон 7 плюс или изчакай 8цата. Момичета с айфони са много готини.

3.   Вземи си един хубав телефон и не се прави на кифла. Жалко е и само ще се излагаш отделно само вашите ще знаят колко ще се мъчат да го плащат.

4.   Имал съм от Galaxy S2 до S7 Edge, след време загряват засичат, ужас, само айфон колега но това вече си е въпрос на избор, имал съм айфон от 5 до 7 сега съм с 7 и няма грешка просто страхотен телефон!

5.   ХАХАХАХАХАХА, ГАЛАКСИ С8. Той по характеристики е бомба, обаче по хардуер е боклук. Ъгълчетата на дисплея му са извити и дисплеят му не е 16:9, което значи, че ако играеш игра, гледаш видео или нещо подобно отгоре и отдолу дисплеят ще показва черни линии, които ще превърнат безрамковия корейска машинка в телефон с наистина огромни рамки. Сензорът за пръстови отпечатъци е на много неудобно място и често ще ти се случва да замацаш стъкълцето на камерата, вместо да го отключиш. Ако го изпуснеш стъклото му ще се напука. Горила глас 5 е, но е боклук и едно изпускане ще го счупи. А на гърба му няма нищо друго, освен стъкло. Помисли добре дали ще си вземеш точно този модел смартфон. По технически характеристики няма да сбъркаш, но хардуерът му не е от най-добрите.